اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 03 شهریور 1398
25 اردیبهشت 1398 25 اردیبهشت 1398
14:09 14:09

نظر سرمربی سایپا درباره خواسته استقلال و پرسولیس

ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا از میل سرخابی های پایتخت برای به خدمت گرفتن بازیکنان سایپا گفت.

به گزارش سلام نو، ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: این آخرین بازی ماست. رتبه ما خیلی تغییر نمی‌کند. هم ما و هم تیم حریف انگیزه زیادی برای این بازی نداریم. سعی کردیم از بازیکنان جوان‌تر استفاده کنیم. صنعت نفت در چند بازی اخیر نتایج خیلی خوبی گرفته است و بردهای خوبی داشته است. امیدوارم بازیکنانم مثل چند روز آینده با انگیزه باشند تا یک نتیجه خوب به دست بیاوریم.

او در مورد فهرست خروجی تیمش بیان کرد: در این مورد هنوز صحبتی نشده است. بعد از این بازی باید بررسی کنیم. لیگ سال بعد خیلی سریع‌تر از سال‌های قبل آغاز می‌شود. فهرست ما هنوز مشخص نیست.

صادقی ادامه داد: آقای برجلو به عنوان دستیار در فصل بعد با ما می‌ماند. در زمینه مربی‌گری هم سعی می‌کنیم دستیاران خوبی را وارد کادر فنی کنیم.

وی درباره عملکرد این فصل سایپا توضیح داد: ما فصل قبل را با رتبه چهارم تمام کردیم. دستاورد امسال سایپا فرصت دادن به بازیکنان جوان بود. ما ۵ بازیکن در تیم ملی امید و ۶ بازیکن در تیم ملی جوانان داشتیم ولی در نتیجه نتوانستیم مثل فصل قبل عمل کنیم اما جوانان خوبی به فوتبال ایران معرفی کردیم.

او اضافه کرد: مشکل من در تیم مشکل انگیزه است. تیم ما شامل بازیکنانی است که قراردادشان یک ساله است. در این مدت کوتاه ما نمی‌توانستیم کار بدنی انجام دهیم. سعی کردم این مشکل را با استفاده از بازیکنان جوان حل کنم. در مجموع از تلاش بازیکنانم راضی هستم. آن‌ها با تمام وجود تمرین می‌کنند. این برای من مهم است.

سرمربی سایپا در مورد رفتن بعضی از بازیکنانش از این تیم برای فصل بعد اظهار کرد: ما هم این صحبت‌ها را شنیدیم که بعضی از بازیکنان ما را پرسپولیس و استقلال می‌خواهند. من که دقیق نمی‌دانم. طبیعی است که بازیکنانی که خوب هستند و قراردادشان تمام می‌شود پیشنهادهایی داشته باشند. همان بازیکنان برای ما با تمام وجود بازی کردند. هیچ بازیکنی نیست که ما از آن‌ها راضی نباشیم. خیلی خوشحالم که این بازیکنان را در اختیار دارم. از این لحاظ مشکلی نداریم.

صادقی در مورد انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی هم گفت: شناخت من به همین اطلاعات رسانه‌ها بر می‌گردد. آرزوی موفقیت برای او می‌کنم. امیدوارم روند رو به رشد تیم ملی را حفظ کند. نسل خوبی در تیم ملی داریم. سایپا همیشه همکاری خوبی با رده‌های ملی داشته است. امیدوارم مثل سال‌های قبل بازیکنان خوبی به تیم ملی معرفی کند. در این ۱۹ سال که من این‌جا بودم حداقل ۵۰ بازیکن خوب به فوتبال ایران معرفی کرده است که در تیم ملی بازی کرده‌اند. این مهم‌ترین رسالت باشگاه سایپا است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بازگشت سایپا به کرج

طبق اعلام رئیس هیات فوتبال استان البرز، انتقال تیم فوتبال لیگ برتری سایپا به این استا...

سکوت علی دایی شکست: چرا دایی از سایپا جدا شد و دیگر مربی نیست؟

علی دایی بالاخره بعد از مدت‌ها سکوتش را شکست و از بسیاری چیزها سخن گفت، از علاقه‌اش ب...

کالدرون باخت تیمش را حاصل بازی دادن به جوانان ذکر کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره علت شکست تیمش در دیدار با سایپا اظهار کرد: به خاطر ...

پرسپولیس با دو گل مغلوب شد/ سایپا فینالیست جام شهدا

تیم فوتبال سایپا توانست از اشتباه پرسپولیسی ها در خط دفاع استفاده کند و با دو گل قرمز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news