اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 03 شهریور 1398
25 اردیبهشت 1398 25 اردیبهشت 1398
14:42 14:42

چرا محسن بنگر از لیگ برتر به لیگ یک رفت؟

بنگر، مدافع سابق پرسپولیس و سپاهان با شکایت از اروند کارون قصد دارد تا مطالبات خود را بگیرد، او می‌گوید که قصد دارد به کلاس‌های مربی‌گری برود.

به گزارش سلام نو، محسن بنگر یکی از محبوب ترین پرسپولیسی ها است. او شماره 6 تیمی را می پوشید که در آخرین فصل حضورش جذاب ترین بازی ها را انجام می داد و در نهایت قهرمانی را هم در لحظه آخر از دست داد. بنگر 5 سال لباس پرسپولیس را پوشید و یکی از بازیکنان اصلی خط دفاعی تیمش بود. او البته روزهای تلخ و شیرینی در این تیم داشت اما همیشه به عنوان یکی از متعصب ترین پرسپولیسی ها روی سکوها محبوب بود.


بنگر امسال را با پارس جنوبی آغاز کرد اما در نیمه راه به تیم کارون اروند خرمشهر پیوست. خودش در این رابطه گفت:« فعلا که هستیم و کار خاصی نمی کنیم. فکر می کنم در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه باشد که یک نفر از لیگ برتر به لیگ یک برود و حتی یک درصد هم پول نگیرد. همه اش وعده و وعید و دروغ به ما دادند و وقتی مصدوم شدم یک نفر زنگ نزد ببیند زنده ایم یا نه؟»


او اضافه کرد:« من از این باشگاه شکایت کردم چون با آبروی من بازی کرد. من نمی دانم وقتی پول ندارند چرا باید تیم داری کنند. خب اگر نمی توانند بروند تیم را بفروشند به کسانی که توان مالی اش را دارند.»


مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی که درباره اینکه چرا از لیگ برتر و پارس جنوبی به لیگ یک رفت هم گفت:« آقای هومن افاضلی مربی من بوده و ایشان آنقدر از شرایط کارون اروند تعریف کرد و گفت آدم های خوبی هستند که من قبول کردم. گفتند مطالباتمان را سرموقع می گیریم، حتی در نشستی که با آقایان داشتیم به من گفتند فردا پول توی حسابت است، خانه هر چه که انتخاب کنی، ماشین هرچی که بخواهید، شام و ناهار هم هر روز برایت می آورند...البته شام و ناهار آوردند، کتلت و بادمجانی که اگر همسرم هم چنین چیزی درست می کرد با او به مشکل می خوردم.» او درباره اینکه گفته می شد بنگر به خاطر پول به لیگ یک رفته گفت:« به جان بچه ام که حتی یک درصد هم نگرفته ام.»


مدافع سابق پرسپولیس و سپاهان درباره برنامه آینده اش گفت:« نمی دانم سال بعد فوتبال را ادامه بدهم یا نه، باید ببینم پیشنهادی دارم و اگر نداشته باشم کلاس های مربیگری را شروع می کنم. انشالله بتوانم به جوان ها تجاربی که دارم را یاد بدهم.»


او که یکی از بازیکنان محبوب سکوهای سرخ آزادی است در این باره گفت:« من از بچگی پرسپولیسی بودم؛ در سپاهان هم هشت سال خوب همراه با احترام داشتم. اما از ابتدا هم گفته بودم که پرسپولیسی هستم و یک روز به این تیم می آیم؛ به خاطر عشقم هم آمدم و نه حرف پولی زدم و نه هیچ چیز دیگری، اما زانویم خراب شد و دنده ام شکست با این حال پرسپولیس از بهترین دوران زندگی فوتبالی من است. من 13 سال در دو تا از بهترین باشگاه های ایران بازی کردم و این سیزده سال واقعا سال های خوبی بودند.»


او اضافه کرد:« قصد دارم وقتی بازی ها تمام شد کلاس های مربیگری را شروع کنم و حتما به سر تمرین پرسپولیس می روم تا بیشتر یاد بگیرم. من حتی به تمرین استقلال هم خواهم رفت چون می خواهم یاد بگیرم.»


محسن بنگر با اشاره به بازی آخر پرسپولیس برابر پارس جم و احتمال قهرمانی اش گفت:« انشالله پرسپولیس فردا قهرمان می شود. من در جم بوده ام، تیم خیلی خوبی هستند و تارتار مربی بسیار خوبی است. این تیم بازیکنان جوان و خوبی دارد، از طرفی پرسپولیس روی زمین بازی می کند و زمین جم خراب است، تارتار بلد است روی این زمین به خوبی بازی کند. من می گویم اگر پرسپولیس برای مساوی برود روز وحشتناکی می شود و خدا کند سیدجلال، برانکو و بزرگ های تیم این موضوع را به خوبی درک کنند.»

اخبار مرتبط

icon news

بیرانوند: از تیمهای بالاجدولی اروپا پیشنهاد داشتم ولی در پرسپولیس ماندم

مرد سال فوتبال ایران گفت: آدم رکی هستم و بازارگرمی نمی کنم اما از تیمهایی از اروپا پی...

بلیت فروشی برای پرسپولیس دردسرساز شد

با توجه به مشکلات بسیار در بلیت فروشی مسابقه پرسپولیس و پارس جنوبی که باعث شده هوادار...

نیمکت پرستاره‌ پرسپولیس

اتفاق مهم در تیم پرسپولیس ثبات است. کمترین تغییر را ترکیب قهرمان سه فصل اخیر داشته و ...

تشویق پرسپولیس در نبود لیدرها

در روزی که لیدرهای پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نبودند هواداران پرشور پرسپولیس پس از گل ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news