اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 27 مرداد 1398
25 اردیبهشت 1398 25 اردیبهشت 1398
14:47 14:47

درخواست عجیب پوگبا و منچستر از رئال مادرید

زین الدین زیدان برای متحول کردن رئال مادرید به شکل جدی روی هموطن خود یعنی پل پوگبا حساب کرده و برای به دست آوردن او حاضر است هر کاری بکند.

به گزارش سلام نو، زین الدین زیدان برای متحول کردن خط میانی رئال، روی جذب پل پوگبا اصرار دارد و حتی حاضر شده است تا برای جلب رضایت مدیران رئال، به جدایی کیلور ناواس راضی شود.

مسئولان باشگاه روی کریستین اریکسن، ستاره تاتنهام تمایل دارند ولی زیدان، کسی جز پوگبا را نمی خواهد و به نظر، مرد فرانسوی برنده این تنش پنهان شده است ولی مشکل بزرگ، باشگاه منچستریونایتد است که حاضر نیست ستاره بزرگ خود را به راحتی از دست بدهد .

طبق ادعای نشریه "ایندیپندنت"، منچستریونایتد از رئال تقاضای 170 میلیون یورو برای پوگبا را کرده است. رقمی نجومی که رئالی ها حاضر به پرداخت آن نیستند. یونایتدها حتی حاضر نیستند گرت بیل را به خدمت بگیرند و به این طریق از رقم انتقال پوگبا بکاهند. آنها احتمالا اگر رئال، تونی کروس را پیشنهاد دهد، حاضر به معاوضه او با پوگبا خواهند شد. اتفاقی که بعید است رئال مادرید با آن موافق باشد.

مشکل بعدی به خود پوگبا بر می گردد که حاضر نیست با دستمزدی پایین تر از 27 میلیون یورو در سال برای رئال بازی کند. رئال چنین دستمزدی را به رونالدو هم پیشنهاد نداد و این یکی از دلایل جدایی فوق ستاره پرتغالی بود.

هنوز هیچ چیز در مورد انتقال پوگبا به رئال روشن نیست ولی تابستانی طولانی در پیش است و زیدان هم قصد پاپس کشیدن ندارد.

اخبار مرتبط

icon news

سرانجام آخرین کل کل مورنیو مشخص شد

دی بوئر و مورینیو زمان که سرمربی پالاس و یونایتد بودند درگیری‌های لفظی قابل توجهی داش...

ستاره گران قیمت یونایتد به تیم دوم تبعید می‌شود؟

الکسیس سانچس که با حرف و حدیث‌های زیادی از آرسنال به منچستر یونایتد آمد و قرار بود ست...

اصرار پوگبا به جدایی از یونایتد

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر یونایتد در بخشی از مستند اخیر آدیداس می‌گوید: بعد از ای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news