اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
26 اردیبهشت 1398 26 اردیبهشت 1398
10:45 10:45

مشهد غرق در آب

بر اثر بارندگی شب گذشته در مشهد 30 نقطه این شهر بزرگ دچار آب گرفتگی شده است.

دومین کلانشهر کشور، غرق در آب‌گرفتگی

به گزارش سلام نو، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بر اثر بارندگیهای دیشب حدود ۳۰ مورد تجمع آب و آب افتادگی در معابر این شهر رخ داد که توسط عوامل کارگری خدمات شهری و ماشین آلات جمع آوری آبهای سطحی برطرف شد.

مهدی یعقوبی روز پنجشنبه افزود: بیشترین تجمع آب مربوط به مناطق یک و ۱۰ شهر بود که سه راه ملاصدرا، میدان تختی، میدان تقی آباد، چهارراه دکترا، بلوار ملک آباد و چهارراه احمد آباد از معابری هستند که در منطقه یک دچار آب افتادگی شده بودند.
وی اضافه کرد: همچنین چهار راه ورزش، چهارراه مخابرات، چهارراه جهاد، بلوار ادیب جنوبی، میدان امام علی (ع)، میدان حجاب، میدان قائم، حاشیه بلوار شریعتی و بلوار فلاحی هم از معابر منطقه ۱۰ بودند که به دلیل حجم روان آب بالا، آب افتادگی و تجمع آب در آنها رخ داده بود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: معابری نیز در مناطق دو، سه ، هشت، ۹، ۱۱ و ۱۲ گرفتار آب افتادگی شدند و با توجه به شدت بارش ها اکثر کانال ها توان عبور آب را نداشتند و آب از داخل خیابان ها می گذشت.
یعقوبی افزود: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر آغاز بارش های رگباری از عصر دیروز ۴۳ دستگاه تانکر جمع آوری آبهای سطحی و تانکر خودمکش در ۹ نقطه شهر مستقر شده اند.
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارشهای رگباری باران همراه با رعد و برق و در برخی مناطق تگرگ طی روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هفته کنونی به ویژه در نواحی غربی و شمالی استان خراسان رضوی رخ خواهد داد./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

هوای شمال خنک می شود/ بارندگی در کرانه های خزر

سازمان هواشناسی وضع هوای برخی نقاط کشور را ناپایدار اعلام کرد و برای سواحل دریای خزر ...

باران شدید در صحن حرم امام رضا(ع)

بارش سنگین باران و تگرگ زائران حرم امام رضا(ع) در مشهد مقدس را غافلگیر کرد.

بارندگی در ۷ استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسیاز بارش باران در استان هاب  لرستان، ایلام...

تالاب بندعلیخان سیراب شد

با میزان بارش های اخیر در استان تهران و استان‌های همجوار امروز مشاهده می کنیم که تالا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news