اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
26 اردیبهشت 1398
10:00

مرغ پاک شده چند است؟

مدیرکل تعزیرات استان تهران اظهار کرد: قیمت اجزای گوشت مرغ با قیمت مرغ کامل متفاوت است، اما نباید عرضه آن به گونه‌ای باشد که بحث گرانفروشی در آن مطرح شود؛ لذا شهروندان می‌توانند این محصول را طبق تعرفه و قیمت رسمی اعلام شده در بازار تهیه کنند.

گران‌تر بودن مرغ پاک شده، قانونی است؟

به گزارش سلام نو، محمد علی اسفنانی مدیرکل تعزیرات استان تهران در واکنش به عرضه اجزای گوشت مرغ پاک شده با قیمتی بیشتر از نرخ فروش مرغ کامل در بازار، اظهار کرد: عرضه مرغ بسته بندی شده قاعده و مراحلی دارد که باید توسط فروشندگان این محصول اعمال شود.

وی با اشاره به اینکه مرغ‌های بسته بندی شده از قائده قیمت گذاری برخوردار هستند، افزود: قیمت اجزای گوشت مرغ با قیمت مرغ کامل متفاوت است، اما نباید عرضه آن به گونه‌ای باشد که بحث گرانفروشی در آن مطرح شود؛ لذا شهروندان می‌توانند این محصول را طبق تعرفه و قیمت رسمی اعلام شده در بازار تهیه کنند.

اسفنانی درباره عرضه خرما با قیمت‌های مختلف در بازار، تصریح کرد: با توجه به ارائه انواع خرما در بازار، قیمت هر نوع از این محصول با نوع دیگر آن متفاوت است.

مدیرکل تعزیرات استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به قیمت گذاری محصول خرما، ملاک مازاد بر قیمت آن باید اعلام شود، تا در صورت وقوع تخلف گرانفروشی با متخلفان برخورد لازم صورت گیرد./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

اوضاع در بازار محصولات پروتئینی هر روز بهتر می‌شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از کاهش قیمت گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ خبر داد.

فاصله قیمت عمده فروشی تا خرده فروشی مشکل بازار مرغ است

معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: هم اکنون نرخ مصوب گوشت مرغ کیلویی ۱۱,۵۰۰ تومان است...

قیمت مرغ ثابت ماند

  نرخ هر کیلو مرغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تا ۱۲ هزار تومان است.

کاهش قیمت مرغ

نرخ مرغ در بازار روند کاهش گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید