اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
26 اردیبهشت 1398
13:10

انفجار کپسول گاز در اردبیل

پسر جوان و مادر وی بر اثر پرتاب کردن خود از ساختمان پس از وقوع انفجار کپسول گاز در شهر اردبیل مصدوم و در بیمارستان بستری شدند.

مصدومیت مادر و پسری براثر انفجار ساختمانی در اردبیل

به گزارش سلام نو، رییس مرکز فوریت های پزشکی استان اردبیل گفت: حال یکی از مصدومان این حادثه که حدود ساعت 15 و 40 دقیقه عصر چهارشنبه در خیابان عطایی و حوالی میدان جانبازان اردبیل با انفجار کپسول گاز بزرگ پیک نیک روی داد نامساعد بوده و در بیمارستان فاطمی اردبیل بستری می باشد.

دکتر مجید محمد غریبانی افزود: ابتدا پسر جوان به دنبال وقوع انفجار دچار ترس ناگهانی شده و خود را از طبقه چهارم به پایین پرتاب و به شدت مصدوم می شود.

وی اظهار کرد: دومین فرد مصدوم نیز مادر این پسر جوان بوده که در طبقه اول سکونت داشته و با شنیدن صدای انفجار و مشاهده پرتاب پسرش از ساختمان او نیز خود را به بیرون پرتاب کرده و دچار مصدومیت می شود.

غریبانی یادآوری کرد: در این حادثه همچنین سه نفر از ساکنان این ساختمان براثر صدای انفجار ، دچار ناراحتی های عصبی ناشی از ترس و اضطراب شده و توسط عوامل فوریت های پزشکی زیر مراقبت های لازم قرار گرفته اند.

به دنبال وقوع این حادثه سه گروه از فوریت های پزشکی و چند دستگاه خودروهای آتش نشانی و امدادی به همراه نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی در مکان حاضر شده و اقدامات ایمنی و احتیاطی لازم را انجام داده اند.

جزییات دقیق حادثه ازسوی عوامل ذیربط در حال بررسی است./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

انفجار در مشکین‌دشت البرز

لوله اصلی گاز در مشکین دشت البرز منفجر شد ولی خوشبختانه این انفجار تلفات جانی نداشت.

مرگ دردناک زن اردبیلی در خانه

انفجار گاز در یک واحد مسکونی باعث شد زن میانسالی در خلخال در شرایطی که تنها در خانه ب...

انفجار وحشتناک در چهارمحال و بختیاری

‌انفجار کپسول گاز در روستای معدن بخش مشایخ شهرستان کیار هشت نفر مصدوم برجای گذاشت.

دیدگاه خود را بنویسید