اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
26 اردیبهشت 1398 26 اردیبهشت 1398
17:00 17:00

تیراندازی در خیابان‌های کرمانشاه

 فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود:   تیراندازی در یکی از خیابان ها از سوی ماموران به سمت خودروی ۲ سارق سیم برق انجام شد.

تیراندازی در خیابان‌های کرمانشاه؛ سارقان کابل برق گیر افتادند

به گزارش سلام نو، سرهنگ «حسین براری» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حدود ساعت ۶ صبح امروز (پنجشنبه - ۲۶ اردیبهشت) ماموران کلانتری نیایش حین گشت زنی به ۲ سارق برخورد کردند که قصد سرقت سیم برق در محدوده انتهای شهرک فرهنگیان فاز ۲ را داشتند.
وی ادامه داد: ۲ فرد سارق با مشاهده ماموران به وسیله یک دستگاه خودروی پراید و بدون توجه به اخطار ایست پلیس به سمت میدان نیایش اقدام به فرار کردند.
سرهنگ براری افزود: ماموران کلانتری نیز با استفاده از قانون به کارگیری سلاح برای دستگیری سارقان مجبور به تیراندازی به سمت لاستیک خودروی آن ها شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یاداوری کرد: در نهایت پلیس موفق شد خودروی سارقان را متوقف و هر ۲ سارق را پیش از فرار دستگیر کند.
وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های انجام شده اعتراف کردند که با توجه به تاریکی هوا و خلوت بودن خیابان قصد سرقت سیم برق داشته اند.
سرهنگ براری در پایان از معرفی هر ۲ متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی برای طی کردن مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد./خبرانلاین

دیدگاه خود را بنویسید

icon news