اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
28 اردیبهشت 1398 28 اردیبهشت 1398
18:00 18:00

پیام تبریک سردار باقری به سرداران فدوی و نقدی

  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  انتصاب سردار فدوی و نقدی به سمت جانشینی و معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت.

سردار باقری انتصاب جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت

به گزارش سلام نو، در پی  انتصاب دریادار پاسدار علی فدوی  به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ محمدرضا نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه؛ سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای این انتصابات را تبریک گفت.

متن پیام‌های سرلشکر باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار دریادار پاسدار برادر علی فدوی

با سلام و تحیات

حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت "جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" که بیانگر تعهد، شایستگی و قابلیت های آن برادر عزیز است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

بی تردید تجارب ارزنده و اشراف همه جانبه ناشی از حدود چهار دهه خدمت و نقش آفرینی های موفق در سطوح مختلف مجموعه مبارک و مقتدر سپاه، پشتوانه ارزشمند و مطمئنی است که یاری بخش آن سردار مخلص برای ایفای نقش جهادی و انقلابی در ارتقای آمادگی های عملیاتی و پیشرفت مقتدرانه مأموریت های این نهاد و تحقق انتظارات معظم‌له، در همراهی با فرماندهی محترم کل سپاه خواهد بود.

دوام توفیق و سربلندی جنابعالی در این مسئولیت خطیر و راهبردی تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات، فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه کبریایی مسئلت می‌کنم.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی

با سلام و تحیات

حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت "معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" که بیانگر تعهد، شایستگی و قابلیت های آن برادر عزیز است، را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌شک اشراف و شناخت عمیق شما از مجموعه مبارک و مقتدر سپاه و توانمندی ها و ظرفیت های متکثر نخبگی و کارشناسی در این نهاد انقلابی و مردمی و نیز بسیج مستضعفین، پشتوانه ارزنده و اطمینان‌بخشی است تا ستاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پویاتر، بالنده تر و کارآمد تر از گذشته انتظارات معظم‌له در نیل به پیشرفت و آمادگی‌های همه جانبه برای پاسداری از انقلاب و حفظ دستاوردهای آن در تعامل سازنده و هم افزا با ستاد کل و سایر سازمان‌های نیروهای مسلح و ملحوظ داشتن تدابیر فرماندهی محترم کل سپاه را محقق و اسباب خرسندی ملت عظیم‌الشأن ایران را فراهم سازد.

دوام توفیق و سربلندی جنابعالی در این سنگر خطیر و حساس را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات، فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه احدیت خواستارم./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

سپاه ۱۳ هزار بسته معیشتی توزیع کرد

سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اعلام کرد ۱۳ هزار بسته معیشتی و ب...

هر مسجد 20 جهیزیه عروس حاضر می‌کند

محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به دستورهای صادر شده درباره کمک به اقش...

تکذیب تصاویر اسقاط پهپاد آمریکا

بامداد امروز بعضی از منابع خبری خبر از هدف قرار گرفتن یک پهباد جاسوسی امریکا به دلیل ...

فرمانده سپاه دیواندره: انتقام خواهیم گرفت

سرهنگ صمدمحمد علیزاده فرمانده سپاه دیواندره، به گروهک تروریستی و ضدانقلاب که ۳ نیروی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news