اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
29 اردیبهشت 1398 29 اردیبهشت 1398
14:20 14:20

حضور عارف در انتخابات هیأت رئیسه مجلس اسلامی

یک عضو فراکسیون امید گفت: آقای  عارف در انتخابات هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی شرکت می کند.

عارف قطعا در انتخابات هیأت رئیسه مجلس اسلامی شرکت می‌کند/ ۲ کرسی نایب رئیسی را از دست نخواهیم داد

به گزارش سلام نو، مصطفی کواکبیان  درباره آخرین وضعیت تصمیم گیری در فراکسیون امید در خصوص انتخابات هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در فراکسیون جلساتی در این زمینه تشکیل شده است که در مجموع باید گفت آقای عارف قطعا در انتخابات هیات رئیسه شرکت می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صحبت شده است که اگر آقای عارف نیامد، من در انتخابات هیات رئیسه مجلس شرکت کنم و اعضای فراکسیون حمایت کامل داشته باشند ولی آقای عارف شرکت خواهند کرد.

این عضو هیات رئیسه فراکسیون امید با رد برخی شایعه‌ها مبنی بر حضور احمد مازنی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در انتخابات هیات رئیسه برای کرسی نایب رئیسی، گفت: نه این حرف درست نیست. ما دو کرسی نایب رئیسی مجلس را که در اختیار داریم از دست نخواهیم داد وگرنه من از همه آن‌ها بیشتر رای دارم.

براساس شنیده‌ها کمیته انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در فراکسیون امید تشکیل شده که برخی اعضای آن عبارتند از عبدالکریم حسین‌زاده نماینده مردم نقده، حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، جلال میرزایی نماینده مردم ایلام، رضا انصاری نماینده مردم داراب، فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران، علی بختیار نماینده مردم گلپایگان.

این کمیسیون تاکنون طی چندین جلسه، انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را بررسی کرده که از قرار معلوم و با استناد به اظهارات کواکبیان، تصمیم نهایی این فراکسیون حضور محمدرضا عارف در انتخابات و رقابت او با علی لاریجانی در چهارمین اجلاسیه قوه مقننه است./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

حمله زیبا کلام به عارف

  صادق زیباکلام افزود:  رهبری ناکارآمد اصلاحات هیچ نقشه راهی ندارد.

علی مطهری: من اصلاح طلب اصطلاحی نیستم!

یک عضو فراکسیون امید مجلس درباره عضویت خود در این فراکسیون تصریح کرد:‌ همه می دانند ک...

کنایه معنادار کرباسچی به عارف

  دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی خطاب به عارف گفت: به همّت شما  ودوستانتون آقای مطّهری ...

انتخابات هیات رییسه مجلس هفته آینده برگزار می‌شود

یکشنبه آینده زمان برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجلس اعلام شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news