اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 29 مهر 1398
29 اردیبهشت 1398 29 اردیبهشت 1398
16:15 16:15

به وضعیت استخدام کارگزاران مخابرات رسیدگی شود

عضو هیات رئیسه مجلس  درخصوص جبران هر چه سریعتر خسارت ناشی از سیل به مردم استان مازندران تذکر داد.

رئیس‌جمهور در مقابل فعالیت دلالان برنج و کاغذ بایستد

به گزارش سلام نو، علی اصغر یوسف‌نژاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: آقای روحانی؛ انتظار است در ارتباط با مطالبات بحق فرهنگیان، بازنشستگان و معلمان خارجی از کشور توسط وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه اقدام شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جذب ۷ هزار نفر از کادر قوه قضائیه که سال‌های سال آزمون داده و بلاتکلیف هستند، ضروری است، لذا برای تعیین تکلیف آنها منتظر اقدام دولت هستیم.

وی همچنین با تذکر به رئیس‌جمهور در مورد وضعیت کارگزاران مخابرات افزود: متاسفانه این افراد بلاتکلیف هستند، لذا باید هر چه سریع تر در زمینه حق مسلم آنها که جذب و استخدام است، اقدام شود.

یوسف‌نژاد با انتقاد از عدم گازرسانی به منطقه دودانگه و چهاردانگه در شهرستان ساری گفت: انتظار است دولت و وزارت نفت اقدامات لازم را در این خصوص به عمل آورند.

این نماینده مجلس همچنین از وزیر اقتصاد و دولت خواست تا برای حفظ اشتغال در دو کارخانه چوب و کاغذ و نکاچوب اقدامات لازم را به عمل آورد، همچنین درخصوص وضعیت نابسامان جاده گهرباران در شهرستان میاندرود تذکر داد و گفت: متاسفانه هر هفته در این جاده شاهد کشته شدن عزیزانمان هستیم، ضمن آنکه تعریض جاده ساری به لاری نیز به کشتارگاه مردم تبدیل شده است، لذا انتظار اقدام سریع در جهت رفع مشکلات این جاده ها را داریم.

عضو هیات رئیسه مجلس اضافه کرد: از رئیس‌جمهور جلوگیری از فعالیت دلالان برنج و کاغذ و دیگر محصولات باغی و زراعی را درخواست دارم تا پولی که باعث فروش محصولات به دست می آید به جیب کشاورزان برود.

وی همچنین درخصوص جبران هر چه سریعتر خسارت ناشی از سیل به مردم استان مازندران تذکر داد و گفت: از دولت انتظار داریم با مردم گفت وگو کند، مسائل مهم را با آنها در میان گذاشته و مردم را محرم بدانند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

حاشیه‌های تمام نشدنی احمد جنتی: از حمله بی‌جا به دولت تا دفاع بد از ولایت فقیه

مسئله مهم دیگر اما این است که آقای جنتی ولایت فقیه را در خطایی فاحش در کنار قرآن قرار...

حمله پناهیان به روحانی ؛ رییس جمهور چرا اصرار به مذاکره با دشمن دارد!

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در سخنرانی دیشب خود به انتقاد از رییس جمهور پرداخت و سی...

رسانه ملی درخدمت انقلاب یا ضد انقلاب؟

ظاهرا تمام مهره‌های صدا و سیما و تمام طرف‌های درگیر هم‌چنان روی تخریب دولت هم‌نظر هست...

چرا امثال پناهیان یک بار از شورای نگهبان مطالبه نمی‌کنند؟ / شفافیت یا فتح بهارستان؛ مسئله این است

علیرضا پناهیانی که امروز از دو قطبی سازی توسط دولت گله می‌کند چطور هم‌چنان با قدرت و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news