اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 18 خرداد 1399
29 اردیبهشت 1398 29 اردیبهشت 1398
16:15 16:15

به وضعیت استخدام کارگزاران مخابرات رسیدگی شود

عضو هیات رئیسه مجلس  درخصوص جبران هر چه سریعتر خسارت ناشی از سیل به مردم استان مازندران تذکر داد.

رئیس‌جمهور در مقابل فعالیت دلالان برنج و کاغذ بایستد

به گزارش سلام نو، علی اصغر یوسف‌نژاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: آقای روحانی؛ انتظار است در ارتباط با مطالبات بحق فرهنگیان، بازنشستگان و معلمان خارجی از کشور توسط وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه اقدام شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جذب ۷ هزار نفر از کادر قوه قضائیه که سال‌های سال آزمون داده و بلاتکلیف هستند، ضروری است، لذا برای تعیین تکلیف آنها منتظر اقدام دولت هستیم.

وی همچنین با تذکر به رئیس‌جمهور در مورد وضعیت کارگزاران مخابرات افزود: متاسفانه این افراد بلاتکلیف هستند، لذا باید هر چه سریع تر در زمینه حق مسلم آنها که جذب و استخدام است، اقدام شود.

یوسف‌نژاد با انتقاد از عدم گازرسانی به منطقه دودانگه و چهاردانگه در شهرستان ساری گفت: انتظار است دولت و وزارت نفت اقدامات لازم را در این خصوص به عمل آورند.

این نماینده مجلس همچنین از وزیر اقتصاد و دولت خواست تا برای حفظ اشتغال در دو کارخانه چوب و کاغذ و نکاچوب اقدامات لازم را به عمل آورد، همچنین درخصوص وضعیت نابسامان جاده گهرباران در شهرستان میاندرود تذکر داد و گفت: متاسفانه هر هفته در این جاده شاهد کشته شدن عزیزانمان هستیم، ضمن آنکه تعریض جاده ساری به لاری نیز به کشتارگاه مردم تبدیل شده است، لذا انتظار اقدام سریع در جهت رفع مشکلات این جاده ها را داریم.

عضو هیات رئیسه مجلس اضافه کرد: از رئیس‌جمهور جلوگیری از فعالیت دلالان برنج و کاغذ و دیگر محصولات باغی و زراعی را درخواست دارم تا پولی که باعث فروش محصولات به دست می آید به جیب کشاورزان برود.

وی همچنین درخصوص جبران هر چه سریعتر خسارت ناشی از سیل به مردم استان مازندران تذکر داد و گفت: از دولت انتظار داریم با مردم گفت وگو کند، مسائل مهم را با آنها در میان گذاشته و مردم را محرم بدانند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

سازمان ملی مهاجرت تشکیل می‌شود؟

در جلسه اصلی کمیسیون سیاسی-دفاعی هیئت دولت موادی از لایحه تشکیل سازمان ملی مهاجرت مور...

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با حضور رئیس جمهور/تصاویر

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور بررسی شرایط کنونی کشور در روزهای کرونایی برگز...

هیچ موضوعی درباره کرونا را مخفی نکردیم/ از شنبه مرحله سخت‌تری شروع می‌شود

رئیس‌جمهور بیان کرد شرایط باعث شده در تولید کیت‌های آزمایشگاهی روی پای خودمان بایستیم...

دولت مایحتاج مردم را تأمین کند تادر خانه‌هایشان بمانند!

سیدابوالفضل موسوی بیوکی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سلامت مردم اولویت همه مسئول...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news