اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
31 اردیبهشت 1398 31 اردیبهشت 1398
13:22 13:22

یکشنبه ؛ اعلام جمع بندی نهایی فراکسیون ولایی درباره‌ی انتخابات هیأت رئیسه

سخنگوی فراکسیون ولایی گفت: به مدیریت مجلس انتقاد دارم.

نقوی حسینی

به گزارش سلام نو، سید حسین نقوی حسینی  با بیان این که فراکسیون نمایندگان ولایی بعد از نشست‌های شورای مرکزی و هیأت رئیسه و مجمع عمومی درباره‌ی انتخابات هیأت رئیسه به جمع بندی خواهد رسید گفت که جمع بندی نهایی این فراکسیون درباره‌ی انتخابات هیأت رئیسه یکشنبه صبح اعلام می‌شود.

وی با اشاره به انتقادات اعضای این فراکسیون به عملکرد مدیریت مجلس گفت: فراکسیون ما علاقمند به تغییر در وضع موجود است، زیرا ما وضع موجود را خوب نمی‌دانیم ولی در اقلیت هستیم و کاری نمی‌توانیم بکنیم. سال گذشته هم کاندیدای ما ۵۸ رأی آورد. این بار هم نشست‌های زیادی طی دو هفته گذشته داشتیم اما هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم.

نماینده مردم ورامین در مجلس یاد آور شد: انتقاد ما به عملکرد مدیریت مجلس است و معتقدیم باید این مسیر تغییر کند؛ گرچه در اقلیت هستیم و به تنهایی امکان ایجاد این تغییر را نداریم.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی نظارت قاطع و موثر را از مهمترین خلاءهای کشور عنوان و خاطر نشان کرد: اگر مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل می‌کرد نباید این آشفته بازار گرانی لجام گسیخته، رانت خواری و فسادهای مالی ایجاد می‌شد. معنایش این است که روند فعلی خوب نیست.

وی در پایان از سه فراکسیون سیاسی مجلس غیر از فراکسیون ولایی دو فراکسیون دیگر را طرفدار دولت خواند و مدعی شد که این دو فراکسیون به وظیفه‌ی خودشان برای نظارت بر دولت عمل نمی‌کنند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اعتراض عضو فراکسیون ولایی به سخنان پناهیان درباره مجلس

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر پرهیز از نگاه سیاه و سفید به مسائل و هر...

آقای رئیس‌جمهور وعده داده بودید که با مردم صادقانه برخورد کنید!

نماینده مردم قم در مجلس خطاب به روحانی افزود: آقای روحانی در طول تاریخ انقلاب گسترده‌...

برجام مرده و بهتر است دیگر سر این قبر روضه نخوانیم

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:مجلس در مصوبه تخصیص ارز به کالاهای اساسی تمام ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news