اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
01 خرداد 1398 01 خرداد 1398
18:35 18:35

اوباما بدترین رئیس جمهوری بود که من به عمرم دیدم

وکیل دونالد ترامپ اظهار کرد: اوباما بدترین رئیس جمهوری بود که من به عمرم دیدم. ترامپ باید همه چیز را بعد از او درست می‌کرد و همین کار را هم کرد. اوباما نه تنها در مدیریت داخلی کشور که در روابط خارجی کارنامه قابل قبولی نداشت. در واقع در سال‌های گذشته ما یک رئیس‌جمهور ضعیف داشتیم با عقایدی عجیب درباره خاورمیانه.

اوباما بدترین رئیس جمهور بود/ ترامپ همه چیز را بعد از او درست کرد

به گزارش سلام نو، «رودی جولیانی» وکیل دونالد ترامپ در گفتگو با یورونیوز با دفاع از کارنامه ریاست جمهوری دونالد ترامپ، باراک اوباما را بدترین رئیس‌جمهوری ایالات متحده در طول عمرش خواند.

جولیانی که از مخالفان سرسخت برجام است مدعی شد: هر چه فشار بر ایران بیشتر باشد، سریع‌تر به سوی یک رژیم جدید پیش می‌رویم.

جولیانی درباره باراک اوباما، رئیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده گفت: «اوباما بدترین رئیس جمهوری بود که من به عمرم دیدم. ترامپ باید همه چیز را بعد از او درست می‌کرد و همین کار را هم کرد. اوباما نه تنها در مدیریت داخلی کشور که در روابط خارجی کارنامه قابل قبولی نداشت. در واقع در سال‌های گذشته ما یک رئیس‌جمهور ضعیف داشتیم با عقایدی عجیب درباره خاورمیانه. او به ایران قراردادی داد که ظرف ۱۰ تا ۱۴ سال آینده به قدرت اتمی دست یابد. تصور اینکه آنها به انرژی هسته‌ای دست بیایند هم غیرقابل پذیرش است.»

جولیانی معتقد است که ترامپ پس از حضور در قدرت کارهای سختی برای انجام داشت؛ وضعیت اقتصادی ضعیف بود و مسائل ایران و کره شمالی و بحران در خاورمیانه «نیاز به حل و فصل» داشت.

جولیانی در این مصاحبه همچنین از اینکه در دوران اوباما روسیه توانسته در خاورمیانه به قدرت بیشتری دست یابد گله کرده است./مهر

اخبار مرتبط

icon news

دیدار مرکل با رئیس جمهور سابق ایالات متحده

باراک اوباما و مرکل در پایتخت آلمان با یک دیگر دیدار و گفت و گو کردند.

کارهای باقی مانده باراک اوباما در سال جدید

رئیس جمهور سابق آمریکا در آستانه سال نو میلادی در پیام توییتری خود نوشت: کارهای زیاد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news