اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
01 خرداد 1398 01 خرداد 1398
18:20 18:20

عیادت مدیران رسانه‌ای از رضا رویگری

جمعی از مدیران صدا و سیما امروز با حضور در منزل رضا رویگری از این بازیگر باسابقه کشورمان عیادت کردند.

حضور مدیران رسانه ملی در منزل رضا رویگری

به گزارش سلام نو، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک، مهدی سالم مدیر شبکه امید، مسعود ده نمکی، محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی معاونت سیما امروز اول خرداد به دیدار رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون رفتند.

رویگری در این دیدار با یادآوری خاطره خواندن سرود «ایران ایران» در دهه ۵۰ بیان کرد: روز ۲۶ دی خواستیم به استودیو برویم و قطعه «ایران ایران» را ضبط کنیم اما خیابان ها شلوغ بود و مردم در همه جای شهر شیرینی پخش می کردند. آن روز به استودیو نرفتیم و در کنار مردم شادی کردیم و فردای آن روز برای ضبط رفتیم.

وی افزود: استودیو صبا به ما اجازه داد این سرود را در آنجا ضبط کنیم. بعد از پیدا کردن استودیو یک مشکل دیگر هم وجود داشت و آن حکومت نظامی بود. به همین دلیلی ناچار شدیم چند روزی را در استودیو بمانیم تا ضبط این کار تمام شود.

رویگری ادامه داد: روزی که از این استودیو بیرون می‌آمدم، افتخار کردم که یک کار انقلابی پر خطر و ارزشمند انجام داده‌ام، هیچگاه فکر نمی‌کردم سرود «ایران ایران» اینقدر ماندگار شود و همیشه یادآور روزهای انقلاب باشد.

بازیگر سریال «مختارنامه» درباره نقش خود در این سریال بیان کرد: داوود میر باقری گفت یک نقش ایرانی دارد که می‌خواهد من در آن نقش بازی کنم. یکی از عوامل در روز گریم به من گفت افراد زیادی برای این نقش پیشنهاد شده و گریم داشته اند، اما کارگردان اصرار داشت شما این نقش را بازی کنید.

زین العابدین مدیر شبکه یک سیما، ضمن آرزوی سلامتی برای رویگری گفت: سریال «مختارنامه» با نقش آفرینی پر رنگ؛ کاری اثرگذار و فراموش نشدنی است، همچون سرود «ایران ایران» که با گذشت سال ها همچنان زنده و تاثیر گذار است./برترین ها

اخبار مرتبط

icon news

بازگشت رضا رویگری به صحنه تئاتر

 رضا رویگری بعد از ۱۰ سال دوری از صحنه تئاتر با اجرای نمایس حسن کچل به دنیای تئاتر با...

بیماری رضا رویگری بیشتر شده است

بیماری رضا رویگری باعث شده تا او نتواند در پروژه «دلباخته» ایفای نقش کند.

بیماری رضا رویگری را خانه نشین کرد

کارگردان نمایش «دلباخته» گفت: رضا رویگری به علت بیماری نتوانست در این نمایش ایفای نقش...

رضا رویگری: از سیاست و سیاست‌زدگی بدم می‌آید

 بازیگر سینما و تلویزیون در مورد حضورش در افطاری احمدی نژاد گفت: این یک افطاری ساده ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news