اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
02 خرداد 1398 02 خرداد 1398
09:15 09:15

دیدار «ماکان بند» با طرفدارانشان

گروه پر طرفدار موسیقی ماکان بند با طردارانشان دیدار کردند.

«ماکان بند» با طرفدارانش دیدار کرد

به گزارش سلام نو،  رهام هادیان و امیر مقاره از مجموعه‌های «ماکان بند» از گروه‌های پرطرفدار موسیقی پاپ پس از برگزاری چند اجرای زنده در تهران و شهرستان‌ها در یکی از مجموعه‌های تفریحی تهران با هوادارانش دیدار کرد.

در این مراسم که که با حضور چندین هزار نفر از طرفداران پس از اوقات افطار برگزار شد هنرمندان مجموعه «ماکان بند» ضمن دیدار با هوادارانشان که به همت موسسه «آوازی نو» برگزار شد با آنها عکس یادگاری گرفته و دقایقی گفتگو کردند.

مدیران شرکت «آوازی نو» نیز پس از پایان مراسم ضمن اعلام تأسیس باشگاه هواداران خوانندگان و گروه‌های تحت نظر خود در آینده‌ای نزدیک با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «تمامی سعی و تلاش تمامی همکاران ما در موسسه آوازی نو و گروه محبوب ماکان در راستای اهمیت به مخاطبان گرامی بوده است.

به همین منظور با وجود تمامی مشکلات از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای اجرای برنامه‌هایی نظیر کنسرت ماکان برای همه، جشن‌های آلبوم و امضا استفاده کردیم تا ارتباط هرچه موثرتری با کلیه همراهان عزیز داشته باشیم. انجام این سری رویدادها با این حجم برای اولین بار در کشور انجام می‌پذیرد که خداوند را سپاسگزاریم که با استقبال بی نظیر شما عزیزان مواجه شده است.بدون حضور و حمایت شما عزیزان این مهم انجام نمیافت و امیدواریم کم و کاستی‌ها را بر ما ببخشید.

به اطلاع کلیه همراهان می‌رساند باشگاه هواداران موسسه آوازی نو به زودی شروع به فعالیت خواهد نمود و با صبر و همراهی شما اتفاقات جدیدی رقم خواهد زد تا ما و شما را در هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم‌ها یاری کند.»

گروه «ماکان» از جمله مجموعه‌های فعال حوزه موسیقی پاپ هستند که طی ماه‌های گذشته پس از انتشار آلبوم جدیدشان کنسرت‌های متعددی را در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار کرده‌اند./مهر

اخبار مرتبط

icon news

صحبت‌های تاثیرگذار بهنام صفوی درباره بیماری خود

بهنام صفوی، خواننده مطرح پاپ کشورمان پس از مدتها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان ...

منتظر کنسرت خاص ماکان بند باشید

امیر مقاره در بخش‌های پایانی کنسرتِ شب گذشته گفت: "واسه کنسرتمون کارهایی داریم می‌کنی...

بیوگرافی صادق نوجوکی

صادق نوجوکی جزء آهنگسازان و تنظیم کنندگان موفقی است که بسیاری او را «سکویی برای پرش س...

ماکان بند تیتراژ سریال رقص روی شیشه را می‌خواند

موسیقی تیتراژ سریال «رقص روی شیشه» مهدی گلستانه به ماکان بند رسید تا پای این گروه جوا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news