اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
02 خرداد 1398 02 خرداد 1398
09:55 09:55

خسارت باران در روستاهای خراسان رضوی

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از خسارت برخی تاسیسات زیربنایی، منازل مسکونی و دامداری های تعدادی از روستاهای استان خبر داد.

به گزارش سلام نو، حجتعلی شایانفر افزود: در اثر بارش باران، برق دو روستا در شهرستان داورزن قطع شد و در مجموع 23 منزل مسکونی در این روستاها دچار آبگرفتگی شدند که ساکنان آنها به صورت اضطراری در مدارس منطقه اسکان داده شدند.
وی اظهار داشت: تعدادی از دامداری ها در دو روستای شهرستان بجستان نیز دچار آبگرفتگی شدند و آب به برخی منازل این روستاها وارد شد.
وی گفت: در نتیجه بارندگی های شب گذشته تا امروز، راه اصلی مشهد – تربت حیدریه مسدود شد که بعد از سه ساعت بازگشایی گردید، همچنین در مجموع 15 جاده روستایی در شهرستان های جغتای، داورزن، سرخس، رشتخوار، سبزوار، تایباد، تربت جام و فریمان در نتیجه باران مسدود شد که تاکنون تعدادی از آنها بازگشایی شده است.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی افزود: از شب گذشته تاکنون در مجموع به 545 نفر در این استان امدادرسانی شده و هیچ تلفات جانی یا مصدومیت گزارش نشده است و مشکل خاصی برای تاسیسات آب و برق نیز بوجود نیامده است.
شایانفر اظهار داشت: پیش بینی اداره کل هواشناسی نشان می دهد بارندگی در این استان فردا نیز ادامه خواهد داشت./ایرنااخبار مرتبط

icon news

باران شدید فاجعه آفرید / سقوط مردم و ریختن پل روی آنها! + فیلم

بارش شدید باران باعث خراب شدن یک پل در ترکیه شد که مردم در حال حرکت روی آن بودند.

آبگرفتگی معابر در چند استان

آبگرفتگی معابر در چند استان کشور در نیمه شرقی و جنوبی کشور باعث مشکلاتی برای ساکنین ا...

بارش شدید در مشهد کار را به هشدار رساند

بارش شدید باران باعث شد هواشناسی خراسان رضوی نسبت به سیلابی شدن برخی مسیل‌ها هشدار د...

زلزله خراسان رضوی را لرزاند

  زمین‌لرزه‌ای با بزرگی ۳.۹ در مقیاس امواج درونی زمین، «ریوش» خراسان رضوی را لرزاند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news