اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 21 آبان 1398
02 خرداد 1398 02 خرداد 1398
11:35 11:35

تبریک روحانی به رییس جمهوری اندونزی

حسن روحانی ابقای مجدد رئیس جمهور اندونزی را در این سمت به وی تبریک گفت.

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز- پنجشنبه- در این پیام، انتخاب مجدد جوکو ویدودو به عنوان رییس جمهوری اندونزی را صمیمانه تبریک گفت.
رییس جمهوری در این پیام تصریح کرد: خوشبختانه در سایه اراده سیاسی مقامات دو کشور، روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی طی سال های اخیر، از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است.
روحانی همچنین ابراز امیدواری کرد: در دوره دوم ریاست جمهوری ویدودو و در پرتو مساعی مشترک، شاهد توسعه و گسترش بیش از پیش مناسبات حسنه فی مابین در همه زمینه ها باشیم.
رییس جمهوری در این پیام خاطرنشان کرد: اطمینان دارم با تداوم مواضع مستقل جمهوری اندونزی و نزدیکی دیدگاه های منطقی دو کشور در عرصه روابط بین الملل و عدم تاثیرپذیری از فشارهای فراقانونی و تصمیمات یکجانبه گرایانه برخی دولت ها، که نتیجه آن ایجاد محدودیت ها و تحریم های ناعادلانه علیه دو ملت می باشد، بهره مندی بیشتر از ظرفیت های موجود فراهم شده و تعمیق روابط دوستانه در ابعاد مختلف را شاهد باشیم.
رییس جمهوری در این پیام تبریک همچنین از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و سربلندی و کامیابی مردم جمهوری اندونزی را مسالت کرد./ایرنااخبار مرتبط

icon news

یک قانون مصوب مجلس توسط روحانی ابلاغ شد

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور، یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا به ساز...

مهر از گذرنامه اتباع خارجی به دستور رئیس جمهور حذف می‌شود

با دستور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی مهر ورود و خروج از گذرنامه گردشگران خارجی ح...

روحانی به سوچی رسید

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور امروز به منظور شرکت در نشست سه جانبه رؤسا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news