اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 29 مهر 1398
02 خرداد 1398 02 خرداد 1398
15:50 15:50

آزادی خرمشهر جلوه‌ای از معجزه‌ی اراده‌ی الهی را به نمایش گذاشت

آزادی خرمشهر  نشانگر قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی، نظام دینی، رهبری معنوی و باور و ایمان و عشق امت به ولایت شد، وقتی در اولین سخن و پیام بشارت پیروزی گفته شد: "خرمشهر را خدا آزاد کرد".

حسينعلي اميري

به گزارش سلام نو، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پیامی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را گرامی داشت.

متن پیام حسینعلی امیری به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز حماسه شکوهمند آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به ملت غیور ایران، مسئولین خدمتگزار و همه ایرانیان غیرتمند در سراسر دنیا که قلب شأن برای استقلال و آزادی کشور عزیزمان می‌تپد، تبریک عرض می‌کنم.

سی و هفت سال پیش در چنین روزی رزمندگان اسلام با کمترین نفرات و امکانات و تجهیزات نظامی و در کمال بهت و ناباوری جامعه‌ی جهانی، خرمشهر را پس از دو سال اشغال توسط چندین لشکر دشمن تا بن دندان مسلح، آزاد کردند. فتح الفتوحی که به عنوان نماد مقاومت، ایثار، پیروزی ملت ایران برای همیشه تاریخ ثبت شد.

آزادی خرمشهر جلوه‌ای از معجزه‌ی اراده‌ی الهی به نمایش گذاشت و نشانگر قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی، نظام دینی، رهبری معنوی و باور و ایمان و عشق امت به ولایت شد، وقتی در اولین سخن و پیام بشارت پیروزی گفته شد: "خرمشهر را خدا آزاد کرد".

در سالروز این یوم الله، به روح بلند رهبر کبیر انقلاب اسلامی صلوات و درود می‌فرستیم و یاد و خاطره‌ی شهیدان به ویژه شهدای معزز، جانبازان و ایثارگران سرافراز عملیات " بیت‌المقدس" را گرامی می‌داریم.

حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رئیس جمهور»/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

از اچ 3 تا فتح خرمشهر؛ دفاعی که همیشه مقدس است

نبرد ایران و عراق یکی از عجیب‌ترین، بزرگ‌ترین، کشنده‌ترین و البته حماسی‌ترین نبردهای ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news