اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
02 خرداد 1398 02 خرداد 1398
16:40 16:40

کاهش تعداد ناوهای آمریکایی ها درخلیج فارس

جانشین فرمانده سپاه از کاهش تعداد ناوهای امریکایی در خلیج فارس نسبت به روزهای گذشته خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار دریادار «علی فدوی» امروز- پنجشنبه- در حاشیه مراسم شکرگذاری و نثار تاج گل در حرم امام خمینی (ره)، در جمع خبرنگاران در رابطه با حضور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس اظهارداشت: تبلیغات آمریکایی ها در خلیج فارس در حالی مطرح می شود که تعداد ناوهای آن ها به نسبت گذشته کمتر شده است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود عنوان کرد: ما برای آزادسازی هر خرمشهری نه تنها فیزیکی بلکه هر خرمشهری در آموزش، اقتصاد، فرهنگ و هر زمینه دیگری اگر به همان قاعده عمل کنیم که پیامبر اسلام برای ما آورد که بسیار هم ضروری است.
جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: اگر ما به همه این قاعده‌ها عمل کنیم، در همه خرمشهر‌ها پیروز خواهیم شد. چرا برخی نمی‌خواهند قبول کنند که قاعده گفته شده از سوی خداوند صحیح است نه وعده‌های دشمنان.
سردار فدوی با اشاره به اینکه حل مشکلات و مسائل اقتصادی حتما آسان‌تر از جنگ است، یادآور شد: امروز در حالی در این کار آسان به نسبت دوران دفاع مقدس به موفقیت کامل دست پیدا نمی‌کنیم که در آن دوران اگر چه پای جان در میان بود اما به موفقیت رسیدیم البته این موفقیت برای رزمندگان ما در سوریه هم محقق شد که تمام دنیا هم به آن اذعان کردند.
وی تصریح کرد: مردم ایران همه از موفق‌ترین انسان‌ها هستند به نحوی که یکی از اندیشمندان آمریکایی در اوایل ریاست جمهوری ترامپ گفته بود که علت موفقیت آمریکا در همه زمینه‌ها ایرانیان هستند و اگر این مردم از آمریکا بروند علم و فناوری هم از آمریکا خواهد رفت.
سردار فدوی ادامه داد: پس وقتی سرمایه انسانی که مهم‌ترین نقش در پیشرفت جامعه دارد را در اختیار داریم چرا برخی به جای اتکا به ابن سرمایه داخلی به توانمندی‌ها دیگران اتکا می‌کنند؟
جانشین فرمانده سپاه عنوان کرد: اگر در همه امور از جمله اقتصاد به توانمندی متخصصان خودمان و بر اساس قاعده‌های قرآنی و روش‌های مشخص شده از سوی خداوند عمل کنیم، پیروز خواهیم بود.
فدوی خاطرنشان کرد: سپاه به دلیل آن که پاسدار انقلاب است، در هر حوزه ای که مقام معظم رهبری دستور بدهد بواسطه داشتن توانمندی های بی همتا می تواند با بهره گیری از آنها به موفقیت برسد چون میلیون ها بسیجی در کشور هستند که می توانند در حوزه های مختلف موفق عمل کنند./ایرنااخبار مرتبط

icon news

تغییر موضع مرکل درباره تنگه هرمز / آلمان قصد پیوستن به ائتلاف آمریکا را دارد؟

آمریکا که طرحی به نام مشارکت در ائتلاف در خلیج فارس را به راه انداخته در پی جلب نظر ک...

ایران در جنگ با آمریکا از موشک‌های بالستیک استفاده می‌کند

 در گزارشی توان موشکی ایران در جنگ احتمالی با آمریکا به بررسی و تحلیل گذاشته شده است....

نقشه ائتلاف دریایی آمریکا علیه ایران شکست خورد/ دیدار خدمه کشتی بریتانیایی با خانواده هایشان

جلیل اسلامی معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: آمریکا در منطقه موضوع فرا...

حضور اسرائیل در خلیج فارس تهدید آشکار امنیت است

سخنگوی وزارت امور خارجه به انتشار خبرهایی در مورد اعلام آمادگی رژیم صهیونیستی برای حض...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news