اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 01 آبان 1398
02 خرداد 1398 02 خرداد 1398
16:40 16:40

کاهش تعداد ناوهای آمریکایی ها درخلیج فارس

جانشین فرمانده سپاه از کاهش تعداد ناوهای امریکایی در خلیج فارس نسبت به روزهای گذشته خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار دریادار «علی فدوی» امروز- پنجشنبه- در حاشیه مراسم شکرگذاری و نثار تاج گل در حرم امام خمینی (ره)، در جمع خبرنگاران در رابطه با حضور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس اظهارداشت: تبلیغات آمریکایی ها در خلیج فارس در حالی مطرح می شود که تعداد ناوهای آن ها به نسبت گذشته کمتر شده است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود عنوان کرد: ما برای آزادسازی هر خرمشهری نه تنها فیزیکی بلکه هر خرمشهری در آموزش، اقتصاد، فرهنگ و هر زمینه دیگری اگر به همان قاعده عمل کنیم که پیامبر اسلام برای ما آورد که بسیار هم ضروری است.
جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: اگر ما به همه این قاعده‌ها عمل کنیم، در همه خرمشهر‌ها پیروز خواهیم شد. چرا برخی نمی‌خواهند قبول کنند که قاعده گفته شده از سوی خداوند صحیح است نه وعده‌های دشمنان.
سردار فدوی با اشاره به اینکه حل مشکلات و مسائل اقتصادی حتما آسان‌تر از جنگ است، یادآور شد: امروز در حالی در این کار آسان به نسبت دوران دفاع مقدس به موفقیت کامل دست پیدا نمی‌کنیم که در آن دوران اگر چه پای جان در میان بود اما به موفقیت رسیدیم البته این موفقیت برای رزمندگان ما در سوریه هم محقق شد که تمام دنیا هم به آن اذعان کردند.
وی تصریح کرد: مردم ایران همه از موفق‌ترین انسان‌ها هستند به نحوی که یکی از اندیشمندان آمریکایی در اوایل ریاست جمهوری ترامپ گفته بود که علت موفقیت آمریکا در همه زمینه‌ها ایرانیان هستند و اگر این مردم از آمریکا بروند علم و فناوری هم از آمریکا خواهد رفت.
سردار فدوی ادامه داد: پس وقتی سرمایه انسانی که مهم‌ترین نقش در پیشرفت جامعه دارد را در اختیار داریم چرا برخی به جای اتکا به ابن سرمایه داخلی به توانمندی‌ها دیگران اتکا می‌کنند؟
جانشین فرمانده سپاه عنوان کرد: اگر در همه امور از جمله اقتصاد به توانمندی متخصصان خودمان و بر اساس قاعده‌های قرآنی و روش‌های مشخص شده از سوی خداوند عمل کنیم، پیروز خواهیم بود.
فدوی خاطرنشان کرد: سپاه به دلیل آن که پاسدار انقلاب است، در هر حوزه ای که مقام معظم رهبری دستور بدهد بواسطه داشتن توانمندی های بی همتا می تواند با بهره گیری از آنها به موفقیت برسد چون میلیون ها بسیجی در کشور هستند که می توانند در حوزه های مختلف موفق عمل کنند./ایرنااخبار مرتبط

icon news

حرکت نفتکش «سابیتی» به سمت خلیج فارس

شرکت ملی نفتکش ایران اعلام کرد با تثبیت وضعیت نفتکش سابیتی، این کشتی به سمت آب‌های خل...

بازگشت نفت‌کش سانحه دیده ایرانی به خلیج فارس

 نفت‌کش «سابیتی» که امروز صبح در دریای سرخ دچار سانحه شده است به اعلام  وب‌سایت ردیاب...

گزارش تصویری رژه نیروهای مسلح در خلیج فارس

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح در همه استانهای کشور و از جمله د...

وحشت دشمن از قدرت فوق‌العاده موشک کروز +تصاویر

تجهیز ایران به ادوات جنگی پیشرفته از جمله موشک‌های کروز باعث وحشت دشمنان شده است. برد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news