اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 01 آبان 1398
03 خرداد 1398 03 خرداد 1398
14:55 14:55

دشمنان ما از هر قدرت و آمادگى تهى هستند

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى افزود: سربازان آمریکایى را در حالى مشاهده مى‌کنیم که دستانى لرزان دارند.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم

به گزارش سلام نو، سردار رمضان شریف در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: آنچه ذهن تاریخی ملت ما را پر کرده و دوستان و دشمنان این نظام مقدس را در برابر این اراده پولادین وادار به تمکین کرده درس‌هایی است که از فتح خرمشهر باید بگیریم و بگیرند.

وی ادامه داد: امروز عربده های آمریکای جنایتکار در تهدید ملت ایران راه به جایی نخواهد داشت. ۳۷ سال فرصت داشتیم تا قدرت لازم را برای رویارویی با توطئه های مجدد آمریکایی ها و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی فراهم کرده و برای قدرتمند شدن لحظه ای را از دست نداده ایم. باسربلندی و افتخار در پیشگاه ملت بزرگ ایران به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح اعلام می کنیم امروز برای رویارویی با دشمن از هر زمانی در طول دوران انقلاب با انگیزه تر و آماده تر هستیم ، اما آمریکایی‌ها با سر و صدا و تبلیغات تلاش می کنند که در عرصه افکار عمومی وارد شوند، اما اشتباه می کنند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان ما از هر قدرت و آمادگی تهی هستند. شما صدام را با آن همه انگیزه، گنج‌های قارون، کشورهای حاشیه خلیج فارس و حمایت های غرب و اروپا را داشتید، اما کار را به جایی نبردید، اما ملت و فرماندهان ما در فتح خرمشهر به شما نشان دادند که پیروزی از آن انقلاب است.

وی افزود: امروز ما سربازان آمریکایی را در حالی مشاهده می‌کنیم که دستانی لرزان دارند در حالی‌که ما در میدان رزم با کسانی که این چنین انگیزه و قدرت داشتند، دست و پنجه نرم کردیم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

ارتش و سپاه رقیب یکدیگر نیستند!

امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش بر حفظ اتحاد و همدلی بین ارتش و سپاه تاکید کرده و ...

هر جا محرومیت باشد سپاه هم هست

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران که در مراسم بهره برداری از چند طرح خدماتی...

شهادت عضو سپاه در درگیری با ضدانقلاب در کردستان

در درگیری بین نیروهای سپاه پاسداران با ضدانقلاب در مناطق مرزی کردستان در سروآباد، چند...

سفر فرمانده کل سپاه به لرستان

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه به منظور بازدید ازمراحل بازسازی مناطق سیل زده به ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news