اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 16 خرداد 1399
03 خرداد 1398 03 خرداد 1398
14:55 14:55

دشمنان ما از هر قدرت و آمادگى تهى هستند

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى افزود: سربازان آمریکایى را در حالى مشاهده مى‌کنیم که دستانى لرزان دارند.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم

به گزارش سلام نو، سردار رمضان شریف در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: آنچه ذهن تاریخی ملت ما را پر کرده و دوستان و دشمنان این نظام مقدس را در برابر این اراده پولادین وادار به تمکین کرده درس‌هایی است که از فتح خرمشهر باید بگیریم و بگیرند.

وی ادامه داد: امروز عربده های آمریکای جنایتکار در تهدید ملت ایران راه به جایی نخواهد داشت. ۳۷ سال فرصت داشتیم تا قدرت لازم را برای رویارویی با توطئه های مجدد آمریکایی ها و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی فراهم کرده و برای قدرتمند شدن لحظه ای را از دست نداده ایم. باسربلندی و افتخار در پیشگاه ملت بزرگ ایران به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح اعلام می کنیم امروز برای رویارویی با دشمن از هر زمانی در طول دوران انقلاب با انگیزه تر و آماده تر هستیم ، اما آمریکایی‌ها با سر و صدا و تبلیغات تلاش می کنند که در عرصه افکار عمومی وارد شوند، اما اشتباه می کنند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان ما از هر قدرت و آمادگی تهی هستند. شما صدام را با آن همه انگیزه، گنج‌های قارون، کشورهای حاشیه خلیج فارس و حمایت های غرب و اروپا را داشتید، اما کار را به جایی نبردید، اما ملت و فرماندهان ما در فتح خرمشهر به شما نشان دادند که پیروزی از آن انقلاب است.

وی افزود: امروز ما سربازان آمریکایی را در حالی مشاهده می‌کنیم که دستانی لرزان دارند در حالی‌که ما در میدان رزم با کسانی که این چنین انگیزه و قدرت داشتند، دست و پنجه نرم کردیم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

سپاه ۱۳ هزار بسته معیشتی توزیع کرد

سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اعلام کرد ۱۳ هزار بسته معیشتی و ب...

هر مسجد 20 جهیزیه عروس حاضر می‌کند

محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به دستورهای صادر شده درباره کمک به اقش...

تکذیب تصاویر اسقاط پهپاد آمریکا

بامداد امروز بعضی از منابع خبری خبر از هدف قرار گرفتن یک پهباد جاسوسی امریکا به دلیل ...

فرمانده سپاه دیواندره: انتقام خواهیم گرفت

سرهنگ صمدمحمد علیزاده فرمانده سپاه دیواندره، به گروهک تروریستی و ضدانقلاب که ۳ نیروی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news