اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 29 خرداد 1398
03 خرداد 1398 03 خرداد 1398
14:55 14:55

دشمنان ما از هر قدرت و آمادگى تهى هستند

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شوراى هماهنگى تبلیغات اسلامى افزود: سربازان آمریکایى را در حالى مشاهده مى‌کنیم که دستانى لرزان دارند.

برای رویارویی با دشمن از هر زمانی با انگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم

به گزارش سلام نو، سردار رمضان شریف در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: آنچه ذهن تاریخی ملت ما را پر کرده و دوستان و دشمنان این نظام مقدس را در برابر این اراده پولادین وادار به تمکین کرده درس‌هایی است که از فتح خرمشهر باید بگیریم و بگیرند.

وی ادامه داد: امروز عربده های آمریکای جنایتکار در تهدید ملت ایران راه به جایی نخواهد داشت. ۳۷ سال فرصت داشتیم تا قدرت لازم را برای رویارویی با توطئه های مجدد آمریکایی ها و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی فراهم کرده و برای قدرتمند شدن لحظه ای را از دست نداده ایم. باسربلندی و افتخار در پیشگاه ملت بزرگ ایران به عنوان عضو کوچکی از نیروهای مسلح اعلام می کنیم امروز برای رویارویی با دشمن از هر زمانی در طول دوران انقلاب با انگیزه تر و آماده تر هستیم ، اما آمریکایی‌ها با سر و صدا و تبلیغات تلاش می کنند که در عرصه افکار عمومی وارد شوند، اما اشتباه می کنند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمنان ما از هر قدرت و آمادگی تهی هستند. شما صدام را با آن همه انگیزه، گنج‌های قارون، کشورهای حاشیه خلیج فارس و حمایت های غرب و اروپا را داشتید، اما کار را به جایی نبردید، اما ملت و فرماندهان ما در فتح خرمشهر به شما نشان دادند که پیروزی از آن انقلاب است.

وی افزود: امروز ما سربازان آمریکایی را در حالی مشاهده می‌کنیم که دستانی لرزان دارند در حالی‌که ما در میدان رزم با کسانی که این چنین انگیزه و قدرت داشتند، دست و پنجه نرم کردیم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

سردار تنگسیری : با تمام توان در خدمت هموطنانمان هستیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با جان و دل از منافع مردم و صیا...

واکنش سردار شریف به نشر اکاذیب درباره سپاه

 سخنگوی سپاه افزود:  به کوری چشم دشمنان و سرکردگان کاخ سیاه و رئیس جمهور ماجراجو و مج...

در رشد علمی باید آتش به اختیار عمل کرد

نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران در هر زمینه‌ای که قصد پیشرف...

عربده کشی‌های دشمن نشان می‌دهد با مردم و فرهنگ انقلاب اسلامی بیگانه‌اند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمن از انقطاع نسلی به وجود آمده بیشترین اس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news