اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
04 خرداد 1398 04 خرداد 1398
13:30 13:30

ضرب و شتم مأموران پلیس راهور در البرز/ ضاربان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان البرز گفت:  سرنشینان خودرویی  که پس از زیر گرفتن مأمور پلیس راهور، اقدام به ضرب و شتم مأموران کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

ضرب و شتم مأموران پلیس راهور توسط سرنشینان پژو 405

به گزارش سلام نو؛ سردار عباسعلی محمدیان با اعلام خبر بازداشت ضاربان مأموران پلیس راهور فردیس درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 21 شب گذشته (3 خرداد 98) مأمور پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس  حین انجام وظیفه در فلکه دوم، با رویت یک دستگاه خودرو پژو 405 با سه سرنشین که اقدام به حرکات نمایشی کرده و منجر به وحشت عابران و سایر رانندگان شده بود، وارد عمل شده و خودرو را متوقف کرد.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: راننده خودرو که ظاهراً وضعیت عادی نداشت از تذکر مأمور پلیس عصبانی شده و پس از حرکت خودرو، تعمداً مأمور را زیر گرفته و صحنه را ترک کرد.

وی تصریح کرد: خودروی مذکور پس از حرکت در مسیری کوتاه، پشت چراغ قرمز توقف کرده که مأمور حادثه دیده به همراه یکی از کارکنان وظیفه به منظور بررسی موضوع و جریمه کردن راننده به سمت خودرو حرکت کردند که در این هنگام راننده و دو سرنشین آن از خودرو پیاده شده، شروع به هتاکی و ضرب و شتم مأموران کرده و به سرعت متواری شدند.

محمدیان ادامه داد: در این حادثه مأمور پلیس راهور از ناحیه پای چپ و مأمور وظیفه نیز از ناحیه سر و کتف آسیب دیدند که با حضور مأموران کلانتری فردیس و عوامل اورژانس برای مداوا به نزدیکترین درمانگاه محل منتقل شدند که در حال حاضر حال عمومی آنها خوب است.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: بلافاصله شناسایی و دستگیری مسببان این حادثه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت و تیمی از کارآگاهان زبده با بررسی جزئیات حادثه و شناسایی خودرو مذکور، راننده را شناسایی کرده و در ساعت دو بامداد امروز )چهار خرداد) راننده خاطی و هر دو سرنشین را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه قانون برای هتاکی به مأمورانغ حین انجام وظیفه مجازات سنگینی پبش‌بینی کرده، گفت: پرونده متهمان برای رسیدگی و اجرای حکم در اختیار مقام قضایی است.

فرمانده انتظامی استان البرز یادآور شد: برابر ماده 607 قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین، حمله و مقاومت که با علم و آگاهی نسبت به مأموران حین انجام وظیفه به عمل آید، جرم محسوب می‌شود و در قانون مجازات مشخصی برای متخلفان پیش‌بینی شده است./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

مدارس البرز از شنبه باز می شود/ آیا حضور دانش آموزان اجباری است؟

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش البرز، از بازگشایی مدارس از روز شنبه 27 اردیبهشت ماه...

افزایش تردد در البرز/ افراد مشکوک به کرونا افزایش یافت

سیدحسن اینانلو، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مراجعه به مراکز درمانی البر...

نقاط ورودی استان البرز با موانع فیزیکی بسته شد

عالی‌ترین مقام انتظامی استان البرز اظهار کرد که 36 نقطه ورودی استان البرز با موانع فی...

آمار کرونا در البرز؛ تست 339 نفر مثبت اعلام شد

دکتر حسین کریم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: ۵۹ فوت مثبت و مشکوک به کرونا در ای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news