اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
04 خرداد 1398 04 خرداد 1398
19:00 19:00

مدیرورزشی صنعت نفت: هنوز برای تیم سرمربی انتخاب نکرده‌ایم

مسعود رضائیان اظهار کرد: امروز دو جلسه درباره تیم صنعت نفت آبادان برگزار کردیم. اما خب واقعیتش اگر بخواهید بدانید که برنامه ریزی برای آینده و مثلا انتخاب سرمربی شده است باید بگویم این اتفاق نیفتاده است.

به گزارش سلام نو، امروز در باشگاه نفت چند جلسه برگزار شد اما موضوع این است که ساختار مدیریتی این باشگاه مانند نیمکتش به احتمال فراوان دستخوش تغییراتی خواهد شد. مسعود رضائیان مدیرورزشی صنعت نفت در این رابطه گفت:« امروز دو جلسه درباره تیم صنعت نفت آبادان برگزار کردیم. اما خب واقعیتش اگر بخواهید بدانید که برنامه ریزی برای آینده و مثلا انتخاب سرمربی شده است باید بگویم این اتفاق نیفتاده است.»


او درباره ساختار هیات مدیره نفت آبادان گفت:« هیات مدیره از اعضای مختلف تشکیلی شده اند که در نهایت همه زیر نظر شرکت ملی پالایش و پخش هستند.  آنطور که گفته می شد که قرار بود احکام هیات مدیره برای 5 سال قابل تمدید باشد اما موضوعی که الان هست اینکه گویا ماموریت اعضا به پایان رسیده است.»


مدیرعامل سابق فولاد همچنین گفت:« آنچه مسلم است الان تقریبا همه چیز تمام شده و به نوعی ماموریت خاتمه یافته است حالا اینکه کسی یا کسانی حکمشان تمدید بشود یا همه عوض می شوند را نمی دانم.» او با اشاره به اینکه عیسی زاده مدیرعامل فعلی باشگاه هم عضو هیات مدیره است گفت:« ایشان هم مثل دیگر اعضا مشمول همان حکم هستند و فعلا کسی نمی داند در آینده چه رخ خواهد داد.»


رضائیان با اشاره به اینکه وقت زیادی برای انتخاب سرمربی و بازیکن نیست گفت:« بله فرصت کمی باقی مانده و من فکر می کنم به زودی باید تکلیف مدیریت باشگاه مشخص شود.»


مدیرورزشی نفت آبادان درباره کاهش فروش نفت و آثارش بر تیم های نفتی گفت:« خب این اثر خود را می گذارد و هر سال که قیمت نفت پایین می آید به تدریج بودجه را بیشتر باید مدیریت کرد.»/ورزش سه

دیدگاه خود را بنویسید

icon news