اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
05 خرداد 1398 05 خرداد 1398
16:19 16:19

هجوم ستاره‌های هالیوودی به مجری‌گری

درآمدهای نیم میلیون دلاری اجرای مسابقات تلویزیونی باعث شده تا بازیگرانی بسیاری در هالیوود به این سمت بروند.

به گزارش سلام نو، دستمزد هنگفت برنامه‌های مسابقات تلویزیونی بسیاری از ستارگان هالیوودی را به مجری‌گری این برنامه‌ها می‌کشاند. اجرای یک قسمت از برنامه‌های مسابقات تلویزیونی ۴۵۰ هزار دلار دستمزد برای مجری به ارمغان می‌آورد.

هجوم ستاره‌های هالیوودی به مجری‌گری
جَمی فاکس هنرپیشه دارنده اسکار، مجری مسابقه «بیت شَزَم»

ستاره‌های کمدی همچون «ملیسا مک‌کارتی» و «تیفانی هَدیش» هردو قرارداد مجری‌گری چهار پروژه بزرگ برنامه مسابقه تلویزیونی را امضاء کرده‌اند. مک‌کارتی در یکی از این قراردادها جانشین «استیو هاروی» در اجرای برنامه «Little Big Shots»(پرتاب‌های کوچکِ بزرگ) در شبکه NBC و تیفانی هدیش نیز مجری برنامه «Kids Say the Darndest Things» می‌شود که اول فصل پاییز از شبکه ABC پخش خواهد شد.

علاوه بر این دو هنرپیشه معروف هالیوودی چهره‌هایی همچون «دوواین جانسون» با اجرای مسابقه «تیتان گِیم» شبکه NBC، «اَلِک بالدوین» با مسابقه «مَچ گِیم» شبکه ABC، «جَمی فاکس» با اجرای مسابقه «بیت شَزَم» از شبکه فاکس و «الیزابت بَنکس» با اجرای برنامه مسابقه تلویزیونی «Press Your Luck»(دکمه شانست را فشار بده) از شبکه ABC قراردادهایی هنگفت بسته‌اند و پول‌های کلان اینچنین برنامه‌های باعث هجوم بسیاری از هنرپیشگان تراز اول هالیوودی به سمت این برنامه‌ها شده است.

هجوم ستاره‌های هالیوودی به مجری‌گری

میزان دستمزد معمول اینچنین برنامه‌هایی برای هر قسمت حداقل ۴۵۰ هزار دلار است. با این وجود مهم‌ترین مانع حضور بسیاری از هنرپیشه‌های رده اول هالیوود در اینچنین برنامه‌هایی مشکل تطبیق برنامه‌های کاریشان با زمان ضبط این برنامه‌ها است.

اخبار مرتبط

icon news

لغو اختتامیه جشنواره فیلم تورنتو

برگزیدگان چهل و چهارمین جشنواره فیلم تورنتو از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انتخاب خ...

گنجینه سینما در لس‌آنجلس فروخته می‌شود

 حراجی بزرگی در لس‌آنجلس برگزار می‌شود که گنجینه سینما قرار است در آن به ارزش چند میل...

راز غذا خوردن برد پیت در فیلم‌ها چیست؟ + عکس

 برد پیت در اکثر فیلم‌هایش در حال خوردن غذا دیده می‌شود که این کمی عجیب به نظر می‌رسد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news