اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
06 خرداد 1398 06 خرداد 1398
14:19 14:19

تی شرت لانگ چیست؟

تی شرت که به انگلیسی T-shirt یا Tee shirt گفته می شود نوعی لباس برای پوشاندن بالاتنه است که در میان جوانان طرفداران بسیار زیادی دارد.

معمولا تی شرت ها دکمه و یقه ندارند و آستین های تی شرت ها کوتاه هستند.

شاید تا چند سال گذشته از تی شرت به عنوان یک پوشش زیر پیراهن استفاده می شد و اغلب آقایان و حتی برخی از خانم ها با تیپ های گروه اسپرت، تی شرت های خود را با پیراهن های متفاوت می پوشیدند اما در سال های اخیر با تغییراتی که در استایل و پوشش به وجود آمد از تی شرت ها به طور جداگانه و بدون پیراهن استفاده می شود.

تی شرت ها طراحی های متفاوتی دارند. برخی از تی شرت ها دارای عکس های تبلیغاتی یا برندهای متفاوت و یا حتی ایده و نوشته هایی هستند و طراحی های جدید باعث زیباتر شدن تی شرت ها شده است.

برخی از تی شرت ها هم کاملا ساده هستند و این نوع تی شرت ها برای استفاده در زیر پیراهن مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از تی شرت هایی که امروزه در بازار مد و لباس مورد استفاده قرار می گیرد تی شرت لانگ است.

تی شرت لانگ معمولا دارای یک ارتفاع بلندتر از تی شرت های معمولی است و اغلب اوقات در طراحی آن از اندازه ای تا قسمت ابتدایی ران استفاده شده است.

به دلیل نوع تی شرت لانگ بهتر است از شلوارهای تنگ و چسبان جین برای ست کردن آن استفاده کرد که به اصلاح به آن ها اسلیم یا اسکینی گفته می شود.

شلوارهایی که تنگ و چسبان هستند یک تضاد مناسبی با گشادی قسمت بالاتنه به وجود می آورند که آقایانی که این نوع سبک مورد انتخاب آن هاست می توانند تی شرت لانگ خود را با شلوارهایی چسبان و تنگ ست کنند.

برای استفاده از کفش هم بهتر است از کتانی های تک رنگ و ساده استفاده شود و یک از ویژگی های خوب تی شرت های لانگ برای آقایان این است که در فصل های سرد می توانند این نوع تی شرت را با کت های جین، خلبانی و هودی استفاده کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news