اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 28 شهریور 1398
06 خرداد 1398 06 خرداد 1398
14:30 14:30

صادقی علیه همکارانش در مجلس توئیت زد

اقلیت بودن فراکسیون‌ها دلیلی برای مسئولیت گریزی آنها می‌شود؟ سوالی که محمود صادقی در توئیترش به آن پاسخ داده است.

کنایه توئیتری محمود صادقی به نمایندگان مسئولیت‌گریز

به گزارش سلام نو ، سال آخر مجلس دهم است و بار انتقادات از مجلسی ها از هر طیفی که هستند بالا گرفته است. خاصه این روزها که مشکلات معیشتی مردم جدی تر شده است انتظارات از وکلای ملت هم بیش از گذشته شده است. در میان برخی خود را متعهد به تلاش بیشتر برای حل مشکلات مردم می دانند و برخی هم با توجیهات ریز و درشت بار اشکالات را بر دوش دیگران می اندازند. آنچنان که نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و از چهره های نزدیک به جبهه پایداری چند روز پیش در نطقی که در صحن علنی مجلس داشت به اصلاح طلبان و اعتدالیون تاخت و گفت «جای تردید نیست که وضع موجود و نابسامانی های ایجاد شده محصول دو تفکر اصلاحات و اعتدال است که با دست گرفتن فرمان دولت و مجلس این وضع را ایجاد کردند. (اینجا)

مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب مجلس که به مانند دیگر امیدی ها از اتفاقات رخ داده در انتخابات هیات رییسه مجلس و کم شدن وزنه امیدی ها در هیات رییسه ناراحت بود روز گذشته کنایه ای هم به نماینده رقیب زد و گفت«این رای که امروز داده شد نشان داد که اصلاح طلبان در اکثریت نیستند که بخواهید همه مشکلات را بر دوش آنها بیندازید.» (اینجا)

اظهارات این دو نماینده مجلس اما با واکنش توییتری محمود صادقی نماینده تهران روبرو شده که تلویحا به هر دو نماینده مذکور کنایه زده است. او در صفحه‌ توئیترش نوشته است«اینکه این یا آن طیف در اقلیت است یا اکثریت ندارد توجیهی برای مسئولیت گریزی نمی شود.فراکسیون امید باید صادقانه به مردم گزارش دهد.»

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

مردم فساد را نمی‌بخشند

مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح طلب مجلس و عضو فراکسیون کارگری و کمیسیون امنیت‌ملی در س...

محمود صادقی: پیگیر سرنوشت صدرالساداتی ها هستم

نماینده مجلس و عضو فراکسیون امید در حساب توئیتر خود ضمن تایید خاموشی گوشی همراه صدرال...

وزیر اطلاعات منکر شکنجه مازیار ابراهیمی شد/ محمود صادقی: سخنان وزیر قانع کننده نیست

وزیر اطلاعات نه تنها شکنجه مازیار ابراهیمی را انکار کرد بلکه اظهار داشت که 130 میلیو...

صادقی: وزیر اطلاعات گفتند ۵۳ نفر در بازداشت بودند که بیگناه بودند/وزارت اطلاعات ۴ میلیارد تومان خسارت این افراد را داده است

امروز وزیر اطلاعات در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حاضر شد و در خصوص سوالات م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news