اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 06 تیر 1398
07 خرداد 1398 07 خرداد 1398
10:20 10:20

مردم و مسئولین باید هوشیار باشند و بدانند که دشمنان در کمین نشسته‌اند

  استاد حوزه ودانشگاه افزود: دشمنان این نظام قصد دارند با برنامه‌ریزی مردم را ناراضی نشان داده و کاری کنند تا مردم حکومت را به آمریکا بسپارند.

دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان شامگاه دوشنبه با حضور در اجتماع بزرگ علویون که همزمان با بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان شهادت امیرالمومنین ( ع) در جوار مقبره شهدای گمنام در میدان نماز برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه پیروی و ولایتمداری باید یکی از ارکان مهم و جدا نشدنی جامعه اسلامی باشد اظهار داشت: در اواخر حکومت حضرت علی ( ع) مردم به سخنان رهبر و امام زمان در مقابله با دشمنان اسلام پایبند نبوده و صدماتی از این عدم پایندی دیدند.

پناهیان در ادامه با اشاره به اینکه ابن مجلم مرادی یکی از کسانی بود که بیشترین محبت را از امیرالمومنین ( ع) دیده بود گفت: در دوران خلافت حضرت علی ( ع) ، حاکم یمن مأمور به انتخاب ۱۰ نفر از بهترین‌ها برای بیعت با آن حضرت شد که این تعداد انتخاب شدند و ابن ملجم مرادی که حضرت علی ( ع) را به شهادت رساند در بین این برگزیدگان بود در صورتی که محبت زیادی از ایشان به وی رسیده بود.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با بیان اینکه حرف از مذاکره و صلح با دشمنان از پایه بیهوده است گفت: در زمان حضرت علی ( ع) هم صحبت از صلح کردن با دشمنان بسیار غلط بود و امروز نیز درست نیست چرا که دشمن همان دشمن است و هیچ تغییری نکرده است.

وی بیان داشت: دشمنان اسلام در هر دو مقطع زمانی چه در زمان حکومت عدل علی ( ع) و چه در زمان حال حاضر به فکر غارت بوده و هستند لذا سپردن حکومت به کشوری مثل آمریکا از اساس اشتباه است.

پناهیان با اشاره به اینکه مردم و مسئولین باید هوشیار باشند و بدانند که دشمنان در کمین نشسته‌اند افزود: دشمنان این نظام قصد دارند با برنامه‌ریزی مردم را ناراضی نشان داده و کاری کنند تا مردم حکومت را به آمریکا بسپارند اما تنها راه در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت است و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران این موضوع را به خوبی درک می‌کنند و با گوش به فرمان بودن مقام معظم رهبری به مقابله با دشمنان می‌پردازند./مهر

اخبار مرتبط

icon news

ظریف: امنیت این منطقه نیازمند ایران و ایران هم نیازمند امنیت این منطقه است

وزیر امور خارجه افزود:  ایران هیچ گاه قصد تجاوز به همسایگانش را نداشته و ندارد.

لاریجانی: راهبرد ایران ایجاد آرامش در منطقه است/ دلیلی برای بهم ریختگی منطقه نمی بینیم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  ایران در مقابل بهم ریختگی امنیتی در منطقه بیشتر...

ملت ایران در پاسداشت روحیه استقلال‌طلبی خود، هرگز مماشات نکرده است

دبیر هیئت دولت با بیان اینکه ملت ایران هرگز از آرمان استقلال خود عقب‌نشینی نخواهد کرد...

تخت روانچی: در مقابل تجاوز، ارعاب و تهدید مقاومت می‌کنیم

نماینده ایران در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با بیان اینکه  اجازه ندهیم دروغ پرداز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news