اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 01 آبان 1398
08 خرداد 1398 08 خرداد 1398
16:15 16:15

بادامچیان: روز قدس یادگاری از امام خمینی (ره) است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: روز قدس یادگاری از امام خمینی (ره) است که هر ساله عظمت قدس شریف و احترام ویژه مسلمانان را یادآوری و حقوق غصب شده سرزمین‌های اسلامی را بازگو می‌کند. 

افطاری موتلفه با گروه‌های مقاومت

به گزارش سلام نو، اسدالله بادامچیان در مراسم ضیافت افطار حزب موتلفه با برخی سفرای کشورهای اسلامی و نمایندگان گروه‌های مقاومت که شب گذشته برگزار شد با تبریک روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس یادگاری از امام خمینی (ره) است که هر ساله عظمت قدس شریف و احترام ویژه مسلمانان را یادآوری و حقوق غصب شده سرزمین‌های اسلامی را بازگو می‌کند. در روز قدس، همه مسلمانان به مسلمانان تحت ستم از جمله مردم فلسطین اعلام می‌کنند که ما با شما هستیم و از همه مسلمانان می‌خواهیم که با اتحاد برای رهایی ملت فلسطین از ظلم و ستم و تجاوز همراهی کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر همه با یکدیگر کار کنیم و با اتخاذ سیاست‌های مختلف بتوانیم برای مردم فلسطین اقدامی انجام دهیم مسلماً پیروز خواهیم بود.

بادامچیان با بیان اینکه ملت ایران با قیام خود یک کشور مقتدر و پشتیبان همه گروه‌های مقاومت تشکیل داد، گفت: پیروزی‌های ملت فلسطین در غزه، کرانه باختری و همچنین دیگر سرزمین‌های اسلامی نویدبخش پیروزی‌های آینده است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه امروز دیگر مشخص شده است که همه معاملات سازشکارانه محکوم به شکست بوده است، خاطر نشان کرد: تجربه مقاومت نشان داده که پیروزی‌ها و استقلال در مقاومت است. امثال معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است که ما آن را محکوم می‌کنیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: امروز دنیا در یک حالت تحول و دگرگونی قرار دارد و آمریکا دچار ب بحران اقتصادی و سیاسی است؛ بدهی ۲۲ تریلیون دلاری چیز کمی نیست. کشورهای غربی از جمله فرانسه و انگلیس نیز دچار آشفتگی هستند و گریه خانم «ترزا می» برای اتحادیه اروپا، که چرچیل می‌خواست آن را ایالات متحده اروپا کند، پیام‌های بسیاری دارد.

بادامچیان این مسئله را فرصت مناسبی برای ملت‌های منطقه دانست و گفت: امکان دارد آمریکا و صهیونیست‌ها آشفتگی در منطقه را دامن بزنند یا سازش‌های بدفرجامی را تحمیل کنند.

وی تاکید کرد: اگر ما مقاومت منطقی و متکی به خداوند داشته باشیم و در هر زمینه‌ای بین کشورهایمان اتحاد ایجاد کنیم طبعاً به اقتدار، عزت و استقلال دست خواهیم یافت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حزب موتلفه از هرگونه رابطه با کشورها و دولت‌های اسلامی و احزاب و گروه‌های مقاومت و نمایندگان این کشورها استقبال کرده و می‌کند، گفت: امیدوارم این جلسات موجب روابط مودت‌آمیز بیشتر و گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف شود./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

چرا بادامچیان از روحانی تشکر کرد ؟

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از مواضع رئیس ‌جمهور در سازمان ملل تقدیر ک...

بادامچیان: جامعه مدرسین باید ناشر سخنان آیت الله یزدی را پیدا کند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد که آملی لاریجانی باید اول نسبت به اضل ضحبتهای یزدی...

واژه مذاکره در فرهنگ دیپلماسی آمریکا، اسم رمز یک فریب و نیرنگ دیپلماتیک است

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به تلاش‌های ژاپن برای میانجی‌گری بین ایران و آمریکا واکنش ...

نشست "مکه" محصول مثلث آمریکا، صهیونیست و عربستان بوده است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: هدف از برگزاری نشست م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news