اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 21 آبان 1398
09 خرداد 1398 09 خرداد 1398
10:10 10:10

کارگزاران صهیونیست ها حساب سختی بدست ملت های مسلمان پس خواهند داد

کارگزاران صهیونیست ها در بحرین و در دیگر کشورهای اسلامی که حال و آینده و عرش حکومتشان را به خیانت معامله قرن گره زده و با آن در یک صف قرار گرفته اند حساب سختی بدست ملت های مسلمان پس خواهند داد.

بیانیه علمای بحرین به مناسبت روز قدس

به گزارش سلام نو، در خصوص روز قدس بیانیه ای صادر کردند. این بیانیه به شرح زیر است:

-آزادی فلسطین در حال نزدیک شدن است، برای جهاد، ورود به فلسطین و آزادسازی آن آمادگی کامل داشته باشید.

-این قرن قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است.

علمای بحرین در بیانیه ای با تاکید بر اینکه روز قدس امسال با سایر سالها متفاوت است و احتمال نزدیک شدن آزادی فلسطین و مسجد الاقصی رو به افزایش است از امت اسلامی و ملت بحرین خواستن با آمادگی کامل جانی و ایمانی هر لحظه آماده تکلیف شرعی مبنی بر ورود فلسطین و آزادسازی آن از دستان ناپاک صهوینیست های اشغالگر باشند.

علمای بحرین اضافه کردند کارگزاران صهیونیست ها در بحرین و در دیگر کشورهای اسلامی که حال و آینده و عرش حکومتشان را به خیانت معامله قرن گره زده و با آن در یک صف قرار گرفته اند حساب سختی بدست ملت های مسلمان پس خواهند داد.

در این بیانیه از مردم غیور بحرین و خصوص جوانان فدایی ومقاوم خواسته شده تا در رور قدس جمعه ای را برای به چالش کشبدن دشمن، کارگزارانش، توطئه های خبیثانه آنها و معامله قرن که می خواهند خاک بحرسن را آلوده سازند به نمایش گذارند چرا که اقدامات آنها جنگی حقیقی با اسلام ک مسلمان است و بر این اساس باید با آن مقابله کرد، همچنین در این مرحله سرنوست ساز آمادگی روحی و جانی برای جهاد قدمی ضروری در راه ادای تکلیف شرعی با دفاع از اسلام و امت اسلامی است.

علمای بحرین در پایان از تمامی مسلمانان و مستضعفانی که در چنگال سلطه ظالمانند خواسته اند که بیدار و متحد شوند و از اسلام و حقوقشان دفاع نمایند و از سر و صدای قدرتمندان نهراسند که این قرن قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران و حق بر باطل به مشیت خداوند قادر و قهار است./مهر

اخبار مرتبط

icon news

بحران در رژیم صهیونیستی جدی است / به زودی اسرائیل شکست می‌خورد

محمد علی مهتدی ، کارشناس مسائل فلسطین گفت: اکنون معادلات منطقه‌ای به کلی تغییر کرده و...

فلسطین آزاد خواهد شد

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با دعوت از آحاد ملت ایران برای شرکت در راه پیمایی ...

حرکت ده‌ها هزار فلسطینی به سمت مسجدالاقصی

در روز جهانی قدس ده‌ها هزار فلسطینی با وجود  تدابیر شدید امنیتی در اطراف مسجدالاقصی ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news