اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
09 خرداد 1398 09 خرداد 1398
09:48 09:48

مطرح کردن طرح معامله قرن از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش راه به جایی نخواهد برد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت ایران با حضور خود در این راهپیمایی پاسخ محکمی به ترفندهای دشمن می‌دهند.

طرح «معامله قرن» بلوف سیاسی است/ مستکبران خار و ذلیل می‌شوند

به گزارش سلام نو، ابراهیم رضایی  درباره اهمیت روز جهانی قدس، گفت: روز قدس، روز تجلی وحدت امت اسلامی علیه استکبار جهانی و اشغالگران است و همه مسلمانان در این روز باید احساس تکلیف کنند و پیام دندان‌شکنی به مزدوران عالم به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی دهند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با حضور خود در این راهپیمایی پاسخ محکمی به ترفندهای دشمن می‌دهند، اظهار داشت: روز جهانی قدس سرمایه جهان اسلام است و به فریاد خروشان مقاومت اسلامی تبدیل شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه تا آزادسازی قدس شریف باید این راه یعنی حمایت مسلمانان و آزادگان دنیا از مردم مظلوم فلسطین ادامه یابد، گفت: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی و دفاع از فلسطین، پشتوانه‌ای بسیار خوب و پیام محکمی به آمریکا، رژیم صهیونیستی و دیگر مستکبران جهان است که دست از تجاوزهای خود بردارند.

رضایی درباره اهمیت حضور مردم در راهپیمایی امسال روز قدس نسبت به سال‌های گذشته، تصریح کرد: آمریکا با هم‌پیمانانش هر تلاشی برای حمایت از رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند که واگذاری بلندی‌های جولان به رژیم صهیونیستی هم یکی از همین اقداماتی است که از سوی ترامپ و برای جلب نظر نتانیاهو انجام شد.

وی با اشاره به مطرح شدن طرح معامله قرن، ادامه داد: مطرح کردن طرح معامله قرن از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش صرفاً یک بلوف سیاسی است و راه به جایی نخواهد برد و امت اسلامی باید یکپارچه و قوی‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یابند و علیه معامله قرنی که آنان طراحی کرده‌اند، متحد شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: دشمن بداند که با محوریت جمهوری اسلامی، جبهه مقاومت پیروز است و اسرائیل و آمریکا خار و ذلیل می‌شوند./مهر

اخبار مرتبط

icon news

خزانه‌داری آمریکا ارائه‌دهندگان خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایران را تهدید کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا شرکت‌های فعال در صنایع هواپیمایی را تهدید کرد که اگر  ارائه خ...

روایت خرازی از دیدارش با نایب رئیس حماس

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی افزود: رابطه خوبی بین ایران و حماس وجود دارد لذا امیدو...

وزارت خارجه دستگیری یک دانشمند ایرانی در آمریکا را پیگیری کند

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس در تذکری به وزارت خارجه خواست تا  دستگیری   دانشمند ایرانی...

جمالی: جمهوری اسلامی با ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی یک چالش جدید برای آمریکا ایجاد کرد

یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: آمریکایی‌ها چندین بار پ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news