اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
10 خرداد 1398 10 خرداد 1398
15:15 15:15

هیچ کمبودی در حوزه داروهای اساسی در کشور وجود ندارد

وزیر بهداشت اظهار کرد: با تمام فشارهای خارجی بر کشورمان می توانم بگویم هیچ کمبودی در حوزه کالاهای اساسی در کشور نداریم.

وزیر بهداشت

به گزارش سلام نو، دکتر سعید نمکی با حضور در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همانطور که میدانیم روز قدس به عنوان یادگاری از امام راحل حرکت بسیار وسیع ملی در تقویت جبهه مقاومت بود و همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند مسلما این حرکت در به هم ریختن معادلاتی که در رابطه با معامله قرن طراحی شده موثر خواهد بود.

وی با تاکید بر حضور پررنگ مردم برای شکست طراحی‌های نابخردانه آمریکا و صهیونیست‌ها، ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک بتوانیم شاهد آزادی سرزمین های اشغالی از وجود نامبارک صهیونیست ها باشیم.

وی با بیان اینکه بزرگترین وظیفه مسئولین این است که همیشه در کنار مردم باشند، گفت: این بزرگترین رسالت همه مسئولین جمهوری اسلامی است و دوم اینکه راستای تحقق اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی به خصوص در شرایط سخت تحریم ها تلاش کنند و با تاب‌آوری مردم، خدمت بیشتر به مردم و کوشش جهادی، فشار را به حداقل برسانند.

نمکی در ادامه با بیان اینکه همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند بزرگترین راه توفیق ما تکیه بر درون مرزهای مملکت است وضع برجام هم این نیست که ما منتظر بیرون باشیم بلکه تعهدی بیاالمالکی است وبه همه نشان دادیم ما مردم صلح طلبی هستیم. گفت: قطعا امریکایی ها و هم پیمانانشان برای اینکه ما را تحت فشار قرار دهند برای کاهش کالاهای اساسی تردیدی ندارند و تمام راه های نقل و انتقالات پول ما را بستند اما خوشبختانه تا این لحظه کمبود جدی نداریم و بابرنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان سال چیزی به نام کمبود دارو های اساسی و کسری تجهیزات پزشکی نخواهیم داشت./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

وزیر بهداشت: آنفولانزا سیر نزولی پیدا کرده است

سعید نمکی اعلام کرد بیماری آنفولانزا سیر نزولی پیدا کرده و در حال برچیده شدن است.

رهبر انقلاب به نامه وزیر بهداشت پاسخ دادند

رهبر انقلاب به نامه وزیر بهداشت درباره جمعیت پاسخ دادند.

با حضور جهانگیری طرح بیمه اجباری سلامت آغاز شد

 طبق اعلام قبلی، امروز دوشنبه ۱۳ آبان ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور...

ماجرای ایدز در لردگان محرمانه بود / کمبود دارو نداریم / قیمت داروهای خاص داخلی ۲ برابرشده

سعید نمکی وزیر بهداشت درباره موضوع ایدز در لردگان گفت: ما ازموضوع مطلع بودیم و بخاطرع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news