اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 29 خرداد 1398
09 خرداد 1398 09 خرداد 1398
14:35 14:35

انتقاد علوی از ادعای حقوق بشری غرب

وزیر اطلاعات گفت: رژیم صهیونیستی با کارنامه سیاه باید شاهد برخورد قدرت های مدعی حمایت از حقوق بشر می‌بود، اما آنان جنایات رژیم صهیونیستی را دفاع از خود قلمداد کردند و این تو خالی بودن ادعاهای حقوق بشری غرب را نمایان می سازد.

بازدید وزیر اطلاعات از سایت فردو

به گزارش سلام نو ،حجت الاسلام سید محمود علوی با اشاره به اینکه آزادی قدس یکی از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب است، اظهارکرد: هم پیدایش و هم استمرار رژیم غاصب صهیونیستی نامشروع است زیرا براساس سخن پوچ و نادرست شکل گرفته است .

وی تعبیر سرزمین بی ملت برای فلسطین و  ملت بی سرزمین برای یهودیان رژیم صهیونیستی را غلط دانست و گفت: بر اساس توطئه خبیثانه انگلیسی، سرزمین فلسطین برای پیدایش رژیم نامشروع اسرائیل درنظر گرفته شد تا بین کشورهای اسلامی فاصله اندازند.

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه ادامه حیات رژیم صهیونیستی با ظلم،جنایت و ضایع کردن حقوق اصلی مردم فلسطین همراه است،تصریح کرد: در مناطق مختلف خون مسلمانان بیگناه را به زمین ریختند و ظرف دو سال اول فتنه صهیونیستی، ۲۰ هزار خانه مردم فلسطین با خاک یکسان شده است .

علوی با اشاره به تجاوزهای پی درپی رژیم غاصب صهیونیست به کشورهای دیگر خاطرنشان کرد: آنان به دموکراسی غربی نیز پوزخند زده اند و علی رغم محکوم کردن شهرک سازی با بی اعتنایی به قطعنامه های سازمان ملل و کشورهای مختلف جهان، کارشان را ادامه داده و همه را به سخره گرفتند.

وی افزود: در حالی که دنیا اعلام کرد فلسطینی های آواره حق بازگشت به خانه های خود را دارند، رژیم غاصب اسرائیل با آن مخالفت کرده و موضوع  نیل تا فرات را مطرح کرد و به هیچ معاهده بین المللی در مورد مرزهای سیاسی شناخته شده کشورها اعتنا ندارد.

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه ادعای حقوق بشری غرب تو خالی است، یادآور شد: رژیم صهیونیستی با کارنامه سیاه باید شاهد برخورد قدرت های مدعی حمایت از حقوق بشر می بود اما آنان جنایات رژیم صهیونیستی را دفاع از خود قلمداد کردند و این تو خالی بودن ادعاهای حقوق بشری غرب را نمایان می سازد.

علوی ادامه داد: اگرچه کشورهای عربی به مسئله فلسطین به عنوان مسئله عربی نگاه می کردند اما اسرائیل به آن به عنوان درگیری با اسلام و مقابله با آن می نگرند.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه اراده وعده خداوند برای نصرت مسلمین باید توسط مسلمانان محقق شود، خاطرنشان کرد: 40 سال پیش امید به رهایی فلسطین آخرین نفس ها را می کشید و کشورهای عربی احساس می کردند برابر این غول قدرت نمی توان کاری کرد و در موضع تدافعی و ضعف قرار گرفته بودند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تبریک وزیر اطلاعات به حجت الاسلام طائب

سیدمحمود علوی در پیامی انتصاب مجدد حجت الاسلام والمسلمین «حسین طائب» به عنوان رییس سا...

وزیر اطلاعات انتصاب سردار فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت

وزیر اطلاعات  با صدور پیامی انتصاب سردار فدوی به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه پاسدارا...

هشدار به مبلغان ضد دینی در فضای مجازی

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی نسبت به فعالیت مبلغان ضد دینی در فضای مجازی هشدا...

پیام تبریک وزیر اطلاعات به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

 وزیر اطلاعات به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) پیام تبریکی صاد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news