اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
11 خرداد 1398 11 خرداد 1398
16:18 16:18

سریال‌های رمضان تا کی ادامه دارد؟

سریال‌های رمضان تا پایان هفته جاری ادامه دارد و پس از آن سریال های جدید جایگزین می شوند.

سریال‌های رمضانی

در ایام رمضان امسال سه مجموعه نمایشی برای اولین بار از شبکه‌های یک، دو و سه پخش شدند که دو سریال «برادرجان» و «دلدار» ویژه رمضان تولید شده و سریال «از یادها رفته» اگرچه رمضانی نبود اما در نهایت برای پخش در این ایام انتخاب شد. این سریال‌ها که از اولین روز ماه رمضان روی آنتن رفتند، تا پایان هفته جاری به اتمام می‌رسند و سریال‌های جدیدی جایگزین آنها خواهند شد.

به گزارش سلام نو، پایان سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج که در ایام رمضان از شبکه سه سیما به می آنتن می‌رود، روز چهارشنبه (۱۵ خرداد ماه) خواهد بود. این سریال در ۲۸ قسمت تولید شده و روز چهارشنبه قسمت آخر آن روی آنتن خواهد رفت.

سریال «گیله‌وا» و «گاندو» از گزینه‌های پخش پس از اتمام سریال رمضانی «برادر جان» از شبکه سه سیما هستند.

بنابراین گزارش، پایان سریال «دلدار» - ساخته برادران محمودی - که در ۳۲ قسمت تولید شده است، روز جمعه (۱۷ خرداد ماه) خواهد بود.

سریال «خانواده دکتر ماهان» به کارگردانی علی محمد قاسمی پس از اتمام سریال رمضانی «دلدار» در شبکه دو پخش خود را آغاز می‌کند.

«خانواده دکتر ماهان» داستانی در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی است و مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند. این مجموعه روایتگر نگاهی تازه در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است.

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش‌رزم، بهرام شاه‌محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی و فریده دریامج به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) از جمله بازیگرانی هستند که در بخش تهران این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

مجموعه‌ی تلویزیونی «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان روز پنجشنبه (۱۶ خرداد ماه) تمام می‌شود.

قسمت ۲۵ این مجموعه پنج‌شنبه هفته جاری به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت و پشت صحنه این سریال قرار است روز جمعه ۱۷ خرداد ماه از این شبکه پخش شود.

سریال «بوی باران» با نام قبلی «عروس تاریکی» به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان و کارگردانی محمود معظمی از گزینه‌های پخش پس از اتمام سریال «از یادها رفته» است./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نقش نازگل در سریال « ستایش ۲» را دوست نداشتم

حدیث میر امینی در گفتگو با سرویس فرهنگ و هنر سلام نو گفت:هنر روح دارد و یکی از مهمتری...

«عصر جدید ۲»به تلویزیون می آید/ استقبال کم‌نظیر برای شرکت در «ستاره ساز»

مدیر شبکه سه سیما در تشریح برنامه‌های آتی این شبکه از ساخت فصل جدید برنامه «عصر جدید»...

سورپرایز هوتن شکیبا برای تماشاگران تلویزیون

هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب در سریال فوق لیسانسه‌ها به کارگردانی سروش صحت، عکسی از خود...

فصل چهارم «‌سرگذشت ندیمه» سال ۲۰۲۰ روی آنتن می‌رود

سریال «‌سرگذشت ندیمه» قرار است سال 2020 از شبکه نتفلیکس به روی آنتن برود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news