03 دی 1397
16:13

همسر محب اهری: حالش بهتر است

همسر حسین محب اهری، بازیگر باسبابقه، درباره وضعیت این بازگیر که این روزها با سرطان درگیر است گفت: او از بیمارستان مرخص شده و وضعیت جسمی این هنرمند رو به بهبود است.

«مهتاب مقصود لو» همسر «حسین محب اهری» گفت: محب اهری از بیمارستان مرخص شده و وضعیت جسمی این هنرمند رو به بهبود است.

وضعیت جسمی «محب اهری» از زبان همسرش

حسین محب اهری بازیگر و گوینده رادیو که اوایل آذر ماه به خاطر عود کردن بیماری سرطان غدد لنفاوی در بیمارستان لاله بستری شده بود با بهتر شدن وضعیت جسمی اش، بعد از ظهر دیروز به منزل خود بازگشت.

به گزارش سلام نو،«مهتاب مقصود لو» همسر این هنرمند 67 ساله با تاکید بر اینکه وضعیت جسمی حسین محب اهری این روزها رو بهبود است عنوان کرد: پزشک متخصص همسرم با بررسی وضعیت جسمی و آزمایشات او عنوان کرد که دیگر خطری سلامتی همسرم را تهدید نمی کند و حال او خوب است و ما می توانیم او را به خانه ببریم. از این رو محب اهری بعد از ظهر دیروز از بیمارستان لاله مرخص شد.

اما باید گفت که حال او چندان هم خوب نیست و او در حال حاضر با دردهای دوران نقاهت دست و پنجه نرم می کند.
مقصود لو همچنین عنوان کرد: حسین مردی قوی است و من حتم دارم که باز روی پای خود می ایستد و غول سرطان را شکست می دهد. از مردم می خواهم برای سلامتی همسرم دعا کنند.

حسین محب‌اهری متولد سال 1330 در تهران است. این بازیگر لیسانس ادبیات فارسی خود را از مدرسه عالی ادبیات و زبان‌های خارجی در سال 1358 دریافت کرده‌ است. این هنرمند از سال 1350 در حیطه عکاسی تئاترنیز مشغول به کار شد.

گوینده برنامه رادیویی صبح جمعه با شما، دوره آموزش بازیگری خود را در کارگاه نمایش، زیر نظر «آربی اوانسیان» در سال 1354 گذراند. محب اهری بازی در سینما را از سال 1365 با ایفای نقش کوچکی در فیلم «رابطه» به کارگردانی«پوران درخشنده» آغاز کرد.

ایرنا/

دیدگاه خود را بنویسید