اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 10 خرداد 1399
14 خرداد 1398 14 خرداد 1398
08:10 08:10

عربده کشی‌های دشمن نشان می‌دهد با مردم و فرهنگ انقلاب اسلامی بیگانه‌اند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمن از انقطاع نسلی به وجود آمده بیشترین استفاده را دارد و گاهی به گونه‌ای رژیم پهلوی را تبلیغ می‌کنند که جوان تصور کند آن دوران عالی و با شکوه بوده است.

سردار رمضان شریف در نشست خبری سومین سالگرد شهادت حسن تهرانی مقدم

به گزارش سلام نو، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف عصر امروز در آئین بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در بندرعباس، افزود: ایران در زمان پهلوی به صورت بلامنازع در اختیار آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها قرار داشت و این را در کتاب‌های خاطرات خود نگاشته‌اند.

وی ادامه داد: بر پایه آخرین گزارش سازمان برنامه و بودجه پهلوی ۷۰ درصد مردم ایران در روستاها زندگی می‌کردند که راه دسترسی مناسب، آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و برق نداشتند ولی امروز بالای ۹۶ درصد روستاهای کشور دارای برق و افزون بر ۹۰ درصد دارای گاز هستند.

شریف اضافه کرد: در زمان مبارزه‌های مبارزان برای پیروزی انقلاب اسلامی و در دهه پنجاه هجری شمسی ایران حدود ۳۵ میلیون نفر جمعیت داشت و اکنون دارای ۸۰ میلیون نفر جمعیت است، یعنی حدود ۵۰ میلیون نفر در دوران ستم شاهی پهلوی نبوده و سختی‌ها و مصائب زندگی آن دوران را نمی‌دانند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن از انقطاع نسلی به وجود آمده بیشترین استفاده را دارد و گاهی به گونه‌ای رژیم پهلوی را تبلیغ می‌کنند که جوان تصور کند آن دوران عالی و با شکوه بوده است.

شریف بیان کرد: این تبلیغ‌ها برای کسانی که در آن دوران زیسته‌اند مانند زیره به کرمان بردن است زیرا به واسطه زندگی کردن در آن دوران، دروغ بودن این گونه تصویرسازی‌ها برایشان آشکار است.

وی اظهار کرد: دشمنان نظامی اسلامی در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی جنگ هشت ساله را بر ملت ایران تحمیل کردند ولی شکست خوردند و کار نبوده که بتوانند ضد مردم ایران انجام دهند و نداده باشند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: تهدید نظامی، اعزام ناو و نیرو به خلیج فارس توسط آمریکایی‌ها خالی بندی است و این تبلیغ‌ها و هیاهوها توسط دشمنان در سال‌های گذشته هم بوده و راه به جایی نبرده‌اند و نخواهند برد.

شریف با اشاره به جنگ دریایی در هشت سال جنگ تحمیلی، ادامه داد: در دوران دفاع مقدس مقابله با دشمنان به جایی رسید که فرمانده جنگ گفت در زدن دشمنان زیاده روی نکنید و اگر یک شناور ما را زدند یک شناور آنها را بزنید.

وی خاطرنشان کرد: نظام اسلامی در هیچ مقطعی به اندازه حال حاضر قوی و دشمنان به این میزان ضعیف نبوده‌اند و تکرار تهدیدهای شأن بر علیه نظام اسلامی و ملت ایران بی فایده است.

شریف خاطر نشان کرد: عربده کشی‌هایشان نشان می‌دهد با مردم و فرهنگ انقلاب اسلامی بیگانه‌اند و به خیال خام خود می‌توانند با با این کارهایشان جمهوری اسلامی را به زانو در آورند.

وی ادامه داد: امروز دشمن نفس‌های آخر خود را می‌کشد و با این خط و مشی نمی‌تواند کاری علیه ملت ایران انجام دهد و این ملت تحریم‌های اقتصادی را تبدیل به قدرت اقتصادی خواهند کرد.‌

وی با اشاره به نقش و جایگاه رهبری، گفت: نظام اسلامی با رهبری‌های امام خمینی (ره) و امام حاضر توانسته با وجود دشمنی‌ها و دسیسه‌ها به این مرحله برسد و دشمنان به واسطه نقشی که این رهبری در پیشبرد انقلاب دارد بر علیه مقام معظم رهبری جریان سازی می‌کنند.

شریف اضافه کرد: امام حاضر جامعه به خوبی نقشه‌های آمریکایی‌ها را در ۳۰ سال گذشته خوانده و آنها را خنثی کرده که حتی یکی از وزرای خارجه آمریکا به این نقش اعتراف می‌کند تا رسانه‌هایشان جریان سازی خبری بر علیه رهبری را با شدت بیشتری ادامه دهند.

وی با اشاره به روز قدس، گفت: حضرت آیت الله خامنه‌ای امام حاضر جامعه چند سال قبل گفت رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و به این وعده باید اعتماد داشته باشیم چرا که صادق بودن وعده‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را بارها دیده‌ام.

این مقام نظامی در پایان گفت: یکی از این موارد سخنرانی مقام معظم رهبری در چند سال قبل بود که در ابتدای درگیری‌های سوریه فرمود دشمنان نمی‌توانند در آنجا کاری از پیش ببرند و امروز شاهد تحقق آن هستیم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

سپاه ۱۳ هزار بسته معیشتی توزیع کرد

سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اعلام کرد ۱۳ هزار بسته معیشتی و ب...

هر مسجد 20 جهیزیه عروس حاضر می‌کند

محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به دستورهای صادر شده درباره کمک به اقش...

تکذیب تصاویر اسقاط پهپاد آمریکا

بامداد امروز بعضی از منابع خبری خبر از هدف قرار گرفتن یک پهباد جاسوسی امریکا به دلیل ...

فرمانده سپاه دیواندره: انتقام خواهیم گرفت

سرهنگ صمدمحمد علیزاده فرمانده سپاه دیواندره، به گروهک تروریستی و ضدانقلاب که ۳ نیروی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news