اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 27 خرداد 1398
14 خرداد 1398 14 خرداد 1398
15:28 15:28

سردار عروج: امام خمینی (ره) ایستادگی با دستان خالی را به بشریت آموخت

مشاور فرمانده کل سپاه  افزود:  حضرت امام ثابت کردند که مردم اختیاری و انفرادی می‌جنگند و در حرکت در این مسیر، کیفیت مهم‌تر از تعداد است.

سردار عروج

به گزارش سلام نو، سردار خسرو عروج شامگاه گذشته در مراسم گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) که همزمان با پنجمین سالگرد خاکسپاری سه شهید گمنام دفاع مقدس در گلزار شهدای انزلی برگزار شد ضمن تسلیت ایام، اظهار کرد: امام راحل هیچ چیزی را برای خودشان نمی‌خواستند و به این موضوع دشمنان امام (ره) نیز اعتراف کرده‌اند.

وی به تشریح سبک زندگی امام خمینی (ره) پرداخت و سپس اظهار کرد: شبکه‌های بیگانه و استکبار جهانی به دنبال نمایش مستندهایی از زندگی امام (ره) هستند، اما نتوانسته‌اند و نمی‌توانند ذره‌ای ضعف در زندگی ایشان پیدا کنند. امام خمینی (ره) معتقد بودند انسان باید برای اعتقاداتش بجنگد؛ گزارشات ساواک حاکی از آن است که سبک مبارزه امام (ره) اینگونه بوده است. حضرت امام ثابت کردند که مردم اختیاری و انفرادی می‌جنگند و در حرکت در این مسیر، کیفیت مهم‌تر از تعداد است.

وی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) به بشریت آموخت می‌توان تنها و با دستان خالی در برابر دشمن ایستاد، عنوان کرد: این آموزه امام (ره) را ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان داد؛ امروز و در جنگ تمام عیاری که دشمنان علیه انقلاب و نظام راه انداخته‌اند، اگر بتوانیم به اندازه توان و اعتقادات خود برابر دشمن ایستادگی کنیم وعده قرآن محقق شده و پیروزی از آن ما خواهد بود.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه اظهار کرد: خون شهدا حافظ انقلاب و نظام است و دنیا می‌داند ایران فداییانی دارد که آخرت را به دنیا ترجیح می‌دهند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

هر تفکیکی بین مردم که باعث دسته‌بندی مردم شود، بسترسازی برای دشمن می‌کند

عضو سابق محمع تشخیص مصلحت نظامی افزود: انقلاب ما یک انقلاب اعتقادی و اخلاق محور و عمل...

یکی از کارهای امام در زمینه علمی، طراحی نظریه ولایت فقیه بود

وزیر اطلاعات افزود:  امام خمینی (ره) تنها به طرح نظریه ولایت فقیه اکتفا نکردند، بلکه ...

عده ای می گفتند همه آواز ها حرام است، اما امام چنین اعتقادی نداشت

  آیت الله موسوی بجنوردی افزود:    امام خمینی عنصر زمان و مکان را در اجتهاد در نظر می...

عده‌ای یک قدم از ولی فقیه زمان عقب هستند/ امام خمینی پایه‌گذار نظام بندگی خدا بود

 رئیس موسسه روایت سیره شهدا افزود: امروز هیچ نظامی، ولی به ابرقدرتی ولی فقیه ما ندارد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news