اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 27 خرداد 1398
16 خرداد 1398 16 خرداد 1398
17:00 17:00

مقاومت کلید عبور از تهدید و تحریم

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مقاومت را تنها راه عبور از تهدید و تحریم دانست.

نقوی حسینی

به گزارش سلام نو،  سید حسین نقوی حسینی  با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره لزوم انتخاب مسیر مقاومت به دلیل داشتن پشتوانه عقلانی و منطقی، اظهار کرد: در شرایط فعلی داشتن درک واقعی و تحلیل درست از وضعیت موجود و اقداماتی که دشمنان ما به سرکردگی آمریکا انجام می‌دهد، می‌تواند به ایجاد روحیه مقاومت در بین مردم و مسئولان کمک کند.

وی ادامه‌ داد: البته باید در این شرایط ارکان نظام و مسئولان در خدمتگذاری به مردم و رفع مشکلاتشان همه همت و تلاش‌شان را به کار گرفته و در ‌عین ‌حال درک درستی از شرایط داشته باشند. در چنین شرایطی می‌توان شاهد تقویت روحیه مقاومت بود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود دو عامل رفع مشکلات مردم و درک درست از شرایط به عنوان عوامل تقویت روحیه مقاومت در بین مردم دانست و در این باره خاطر نشان کرد: در این بین جریاناتی در داخل کشور به تبع جنگ روانی آمریکا به دنبال تخریب یا تضعیف روحیه مردم بوده و تنها راه برون رفت از مشکلات را مذاکره می‌دانند. این جریان باید از گذشته درس گرفته باشند. همه بدانیم که در حال‌ حاضر بدترین اقدام و انتخاب برای جمهوری اسلامی ایران مذاکره است.

سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مذاکرات در شرایط فعلی خسارات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت، بیان‌ کرد: باید شرایط را به خوبی برای مردم تحلیل کرد و مسئولان هم درک درستی داشته باشند پس ما با مقاومت می‌توانیم از تحریم و تهدید عبور کنیم، چون در شرایط تحریمی و تهدید مذاکره به معنای ذلت و خواری است. ما می‌توانیم با مقاومت در شرایط بسیار خوبی قرار گیریم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

روحانی: مردم مطمئن باشند آنچه برای دولت مهم است، منافع و رفاه ملت ایران است

رئیس جمهور  گفت:  دیگران به عظمت و قدرت ملت ایران اعتراف می‌کنند و می‌دانند که راهی ک...

مقاومت مسیر عزتمندی ملت ایران و شکست دادن دشمنان است

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: هم گفتمان مقاومت هم جسارت و جرأت ایستادن مقابل دشمن ب...

هیچیک از خواسته‌های ناعادلانه دولت ترامپ برآورده نشده است

تخت روانچی در  واشنگتن پست به تشریح موانع گفت وگو با آمریکا پرداخت.

پاکستان به شدت نیازمند انرژی و سوخت است

یک کارشناس مسائل شبه‌قاره افزود:  تهران می‌تواند خرید کالاهای تحریم شده را به اسلام‌آ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news