اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
17 خرداد 1398 17 خرداد 1398
12:10 12:10

شکایت سالک از دو نماینده مجلس

احمد سالک گفت: بنده از خانم سلحشوری و آقای حیدری نمایندگان تهران به علت حمایت از برخی افراد که قصد براندازی نظام را داشتند شکایت کرده‌ام.

شکایت روحانی نزدیک به پایداری‌ها از ۲ نماینده اصلاح‌طلب

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام احمد سالک  اظهار داشت: امام خمینی (ره) زمانی که برای استقرار جمهوری اسلامی اقدام کردند مطالعات زیادی در راستای حرکت‌های اسلامی در منطقه و جهان داشتند و بر اساس طرحی برای احیای اسلام در قرن ۲۱ جمهوری اسلامی را بنا نهادند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد» و «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» اصول امام در بنا نهادن جمهوری اسلامی ایران بوده است. برنامه‌هایی که امام خمینی برای تأسیس جمهوری اسلامی ارائه دادند بر اساس مطالعه دقیق تجربیات کشورهای مختلف بوده است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: جریانات سیاسی مدعیان حاکمیت مثل حزب توده و نهضت آزادی عملاً نتوانستند مدلی برای حکومت اسلامی ارائه کرده و بنابراین حذف شدند.

سالک تصریح کرد: کسانی که امروز از انقلاب جدا شدند از ابتدا نیز اعتقاد راسخی به امام و انقلاب نداشتند اما وضعیت به گونه‌ای بود که جرأت اعلام‌نظر نداشتند و مجبور بودند با انقلاب همراه شوند تا به قدرت برسند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ادعای اعتقاد به انقلاب امام خمینی اقدامی بود تا این افراد بتوانند آن دوران را طی کنند و امروز به قدرت برسند.

سالک تصریح کرد: امروز در مجلس شاهد حضور افرادی هستیم که از سران فتنه حمایت می‌کنند. هر جای دنیا در مجلس کشور در حمایت از براندازان حرف زده شود برخورد جدی صورت می‌گیرد.

وی اظهار داشت: البته بنده از خانم سلحشوری و آقای حیدری نمایندگان تهران که در دفاع از سران فتنه در تریبون رسمی مجلس صحبت کردند به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کردم./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

در جریان نطق بودجه‌ای روحانی در بهارستان چه خبر بود؟

سخنرانی روحانی در مورد آموزش و پرورش در مجلس با حاشیه هایی همراه شد، احمدی لاشکی با ف...

رئیس‌جمهور از مجلس رفت

 دقایقی پیش بعد از ارائه لایحه بودجه حسن روحانی رئیس جمهور پس از ارائه لایحه بودجه 99...

روحانی لایحه بودجه ۹۹ را تقدیم مجلس کرد

 حسن روحانی رییس جمهور امروز لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را به مجلس شورای اسلامی تقد...

بودجه 99 ایستادگی و استقامت در برابر تحریم است/ ناکامی پروژه دشمن برای شکست اقتصاد ایران

حسن روحانی رئیس جمهور که در صحن علنی مجلس حضور دارد گفت: زمان تقدیم بودجه ۹۸ ما در سخ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news