اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 29 خرداد 1398
18 خرداد 1398 18 خرداد 1398
12:20 12:20

هادی رضوی و رفقا در مسیر فرجام دادرسی

قاضی مسعودی مقام گفت: آخرین دفاع محمدهادی رضوی و احسان دلاویز امروز اخذ می‌شود.

هادی رضوی

به گزارش سلام نو ، قاضی مسعودی مقام در ابتدای ششمین جلسه رسیدگی به پرونده محمدهادی رضوی و احسان دلاویز ضمن تفهیم مفاد مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آئین دادرسی کیفری اظهار کرد: دفاعیات ابتدایی آقایان محمدهادی رضوی و دلاویز استماع شد و امروز آخرین دفاع با قید رعایت وقت و پرهیز از حواشی انجام خواهد شد در نتیجه افراد از تکرار دفاعیات قبلی پرهیز کنند.

قاضی پس از تفهیم دوباره اتهامات سید محمدهادی رضوی مبنی بر مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ هزار و ۷۵ میلیارد ریال، از او خواست تا با حضور در جایگاه از خود دفاع کند.

سیدمحمدهادی رضوی پس از حضور در جایگاه خطاب به قاضی گفت: به واسطه سعه صدر بی نظیرتان از شما تشکر می‌کنم و تمنا دارم به من فرصت داده شود تا پاسخ مطالبی که نماینده دادستان فرمودند را بیان کنم. از اهالی رسانه هم تمنا دارم امروز تیتر نزنند. حرف‌های مرا عیناً انتقال دهند.

این متهم بیان کرد: از آقایان قهرمانی و علیمحمدی تشکر می‌کنم که تشریحی از سیستم بانکداری کشور ارائه کنم. خوشحال هستم که باعث شدید مراحلی از دفاعیات من آشکارتر شود. توقع ندارم نماینده دادستان به ریز مطالب بانکداری اشراف داشته باشند من هم نمی‌دانستم و تحقیق کردم. آقای علیمحمدی بعد از من مطالبی بیان کردند و ماده ۱۸۶ را تعریف کردند و گفتند این ماده گرفته شده، ۳ سال بعد اخذ شده است. اگر این ماده را مطالعه کنید ذیل آن قید شده است که این ماده برای بررسی عملکرد سال ۹۰ است./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بیوگرافی سیدمحمدهادی رضوی

سید محمدهادی رضوی در فروردین ماه سال ۱۳۶۳بدنیا آمد. او فرزند سید سعید رضوی و همسر دخت...

سید هادی رضوی و کیف‌کش‌های همیشه طلبکار

هادی رضوی با تیپ شبه حزب اللهی و یا فاطمه گفتنش و مصاحبه‌های خاصش خود را به عنوان جوا...

فردا؛ ادامه محاکمه داماد شریعتمداری

دومین جلسه دادگاه رسیدگی اتهامات مالی هادی رضوی در حالی برگزار شد که جلسه آینده این د...

برگزاری جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده محمدرضا خاتمی

وکیل محمدرضا خاتمی نخستین جلسه رسیدگی به پرونده موکل خود را تشریح کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news