اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
18 خرداد 1398 18 خرداد 1398
15:37 15:37

انبار کالا در شرق تهران دچار حریق شد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در مورد جزییات آتش‌سوزی در انبار ابزار و یراق در خیابان هنگام توضیحاتی ارائه داد.

آتش‌سوزی در انبار کالا در شرق پایتخت

به گزارش سلام نو،  جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۹:۰۷ صبح امروز در یک انبار کالا در خیابان هنگام، بالاتر از سازمان آب، آتش‌سوزی رخ داد که پیرو تماس‌های شهروندان با سامانه ۱۲۵، چهار ایستگاه آتش‌نشانی همراه حوزه‌های پشتیبانی مانند تانکر آب، بالابر و عوامل شهرداری در محل حضور پیدا کردند.

ملکی افزود: محل آتش سوزی یک مغازه بزرگ ابزار و یراق آلات بود که در طبقه بالایی این فروشگاه انباری مسقف به وسعت حدود ۵۰۰ مترمربع وجود داشت و مقدار زیادی جنس و کالا مرتبط با همین صنف یعنی ابزار و یراق آلات در حجم خیلی زیاد در آن نگهداری می‌شد.

وی ادامه داد: آتش سوزی در طبقه بالایی این فروشگاه رخ داده بود که دود بسیار غلیظی از پنجره‌ها و سقف‌های طبقه بالا به بیرون متصاعد می‌شد و تقریباً نشان می‌داد که تمام بخش‌های انبار بالایی شعله‌ور است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران افزود: با توجه به اینکه در کنار این انبار، انبارهای دیگری وجود و در ضلع پشتی این انبار هم یک ساختمان مسکونی قرار داشت، آتش‌نشانان عملیات را از چند طرف آغاز و از سرایت آتش به ساختمان‌های مجاور جلوگیری کردند به طوری که آتش به بخش پایین که فروشگاه این انبار بود نیز سرایت نکرد.

به گفته ملکی با عملیات به‌موقع آتش نشانان از گسترش آتش جلوگیری و شعله‌زنی‌های اولیه انجام شده و نیروهای آتش نشانی مشغول لکه گیری و ایمن‌سازی اولیه محل شدند و مصدوم و تلفات جانی در مورد این حادثه گزارش نشده است./مهر

اخبار مرتبط

icon news

آتش به جان یک انبار در شرق تهران افتاد

 سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از اتش سوزی در  انبار ابزار و یراق در شرق تهران خب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news