اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
18 خرداد 1398 18 خرداد 1398
16:11 16:11

اعلام نتایج آزمون دستیاری

  بیش از ۳۵۰۰ داوطلب پذیرفته شده در آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام شد.

 

 

آزمون قضات

به گزارش سلام نو، نتایج نهایی چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ساعت ۱۵ امروز شنبه ۱۸ خرداد در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و براین اساس ۳۵۳۳ نفر پذیرفته شدند.

چهل و ششمین آزمون دستیاری روز پنجشنبه دوم اسفند ۹۷ در ۲۰ شهر و ۲۲ حوزه با حضور ۱۱ هزار و ۸۳۲ داوطلب برگزار شد و کارنامه آزمون دستیاری تخصصی پزشکی ۱۸ اسفند ۹۷ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است.

مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه‌ای در خصوص اعلام نتایج در چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام کرد که مهلت ثبت نام از تاریخ ۰۵/‏۰۵/‏۱۳۹۸‬ لغایت ۲۰/‏۰۵/‏۱۳۹۸‏ در دانشگاه‌های علوم پزشکی محل پذیرش می‌باشد و پذیرفته شدگان شایسته است جهت اطلاع از برنامه ثبت نام، قبل از مراجعه به دانشگاه نسبت به مراجعه وبگاه اینترنتی دانشگاه اقدام نمایند.

شروع به دوره پذیرفته شدگان در حال تحصیل در مقطع پزشکی عمومی و شروع به دوره پذیرفته شدگان در حین انجام خدمات قانونی (مشمولین لایحه طرح نیروی انسانی، پیام آوران بهداشت، و سربازان در حال خدمت) از اول مهر ۹۸ خواهد بود.

کلیه پذیرفته شدگان در هنگام ثبت نام، ملزم به ارائه اصل مستندات ثبت نامی، منطبق با سهمیه پذیرش به دانشگاه علوم پزشکی محل پذیرش می‌باشند و سپردن اسناد تعهدات خدمات قانونی منطبق با نمونه اسناد موجود در دانشگاه‌های علوم پزشکی و متناسب با سهمیه پذیرش در موعد ثبت نام دستیاران الزامی می‌باشد.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، شروع به دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری فاقد وجاهت قانونی می‌باشد.

شایان ذکر است عدم تکمیل مراحل ثبت نام در مواعد مذکور، و یا عدم شروع به دوره در تاریخ فوق الذکر به منزله انصراف قطعی دستیار شناخته می‌گردد و مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار سال آینده (دوره ۴۷) محروم می‌باشند و در مراحل تکمیل ظرفیت دوره چهل و ششم (در صورت وجود) نیز وارد نخواهند شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اعلام زمان مصاحبه عملی آزمون دستیاری سال ۹۸

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت زمان مصاحبه عملی آزمون دستیاری سال ۹۸ اعلام ک...

داوطلبان آزمون دستیاری برای تکمیل مدارک ثبت نام اقدام کنند

داوطلبان آزمون پذیرش دستیاری دوره‌های تکمیلی تخصصی  از امروز می‌توانند نسبت به تکمیل ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news