اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
19 خرداد 1398 19 خرداد 1398
16:41 16:41

اعدام جزای 4 متجاوز به عنف

دادستان زاهدان با اشاره به پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر گفت که ۴ متهم پرونده تجاوز در ایرانشهر تاکنون به اعدام محکوم شدند

آرم قضایی

دادستان زاهدان با اشاره به پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر، گفت: ۴ نفر از متهمین این پرونده هر کدام به ۳ فقره اعدام محکوم شدند که در صورت تأیید این حکم در دیوان عالی کشور در ملاءعام و در یکی از میادین شهر اجرا خواهد شد.

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام موحدی راد از صدور رأی پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر خبر داد و گفت: رأی صادر و ابلاغ شده است و برای تأیید و ابرام و یا رسیدگی به اعتراض محکومین و وکلای آن‌ها به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری ۳ نفر از شکات و انجام تحقیقات، وقوع بزه در خصوص ۳ نفر از شکات به اثبات رسید، لذا ۴ نفر از متهمین این پرونده هر کدام به ۳ فقره اعدام محکوم شدند که در صورت تأیید این حکم در دیوان عالی کشور در ملاءعام و در یکی از میادین شهر اجرا خواهد شد.

موحدی راد افزود: متهمین بابت آدم ربایی هر کدام به سه فقره ۱۵ سال حبس محکوم شدند و بابت سرقت اموال به سه فقره سه سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و رد مال به شکات محکوم شدند.

دادستان زاهدان گفت: متهمین بابت جراحات و صدمات روحی و معنوی به شکات به پرداخت دیه و خسارت و بابت حمل سلاح غیرمجاز هر کدام به تحمل ۵ سال حبس تعزیزی محکوم شدند.

۲۷ خرداد ماه حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد در رابطه با این پرونده گفت: خانمی با ادعای تجاوز به عنف و ربوده شدن طرح شکایت کرد که در این زمینه پرونده‌ای در دادگاه کیفری یک تشکیل شد و در حال رسیدگی است، ۲ نفر دیگر نیز در خصوص تجاوز به عنف طرح دعوا کردند که به پزشکی قانونی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

icon news

مرگ تلخ عروس بعد از ماه عسل

زنی جوان در شمال غرب تهران پس از بازگشت از ماه عسل در حادثه‌ای مشکوک که به گفته همسرش...

یک کارگر زیر آوار ساختمان در ظفر کشته شد

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی د در خصوص حادثه ریزش ساختمان در خیابان ظفر گفت که ی...

رسوایی در فدراسیون شنای آمریکا/ تجاوز به دختر 13 ساله در استخر

فدراسیون شنای آمریکا متهم است که تجاوز یک مربی شنا به شاگردش را که دختری 13 ساله است...

آدم کشی در میدان آرژانتین

در ساعات گذشته یک مورد تیراندازی در میدان آرژانتین رخ داد که در نتیجه یک نفر کشته شده...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news