اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 29 خرداد 1398
20 خرداد 1398 20 خرداد 1398
16:05 16:05

علت انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید چه بود؟

 مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: پس از جلسه‌ای که با تاج داشتیم، تصمیم بر این شد که مجیدی به تیم‌ملی امید برود. مجیدی استقلالی بوده و هست و هر دو طرف دوست داشتیم با هم کار کنیم ولی به خاطر منافع ملی این تصمیم گرفته شد.

توضیحات فتحی درباره فرهاد مجیدی و اتهام دلالی به شفر

به گزارش سلام نو، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم‌ملی فوتبال امید اظهار کرد: آقای مجیدی از سرمایه‌های استقلال است. ما علاقه‌مند به حضور او در استقلال بودیم و به همین خاطر به باشگاه آوردیمش. او تمایل به کار در استقلال داشت اما وقتی تاج درخواست کرد، برخلاف میل باطنی و با اینکه می‌خواستیم او در استقلال بماند، پس از جلسه‌ای که با تاج داشتیم، تصمیم بر این شد که مجیدی به تیم‌ملی امید برود. مجیدی استقلالی بوده و هست و هر دو طرف دوست داشتیم با هم کار کنیم ولی به خاطر منافع ملی این تصمیم گرفته شد.

او درباره حضور استراماچونی در ایران گفت: دستیاران او به ایران آمدند و امکانات باشگاه را خواهند دید. استراماچونی هم قراردادش امضا خواهد شد و در خدمت او هستیم. صحبت‌های نهایی با او انجام شده و قرارداد او دو ساله است.

مدیرعامل استقلال درباره سرنوشت شفر و اتهاماتی که به او وارد شد، توضیح داد: او زحمات زیادی برای ما کشیده و ممنون او هستیم. ما به لحاظ فنی نتوانستیم با او ادامه همکاری دهیم و امیدواریم حق و حقوق او از طریق فیفا حل شود. حواشی‌ای که به وجود آمده، حق شفر نیست و باید خاطره خوبی از استقلال در ذهنش بماند. ما مدارکی داریم و همانطور که قول دادیم با کم‌ترین هزینه، قرارداد او فسخ خواهد شد.

فتحی درباره مبلغ قرارداد استراماچونی گفت: قرارداد استراماچونی مبلغ معقولی دارد.

او در ادامه درباره فعالیت استقلال در فصل نقل و انتقالات بیان کرد: آقای مجیدی فهرستی به ما ندادند ولی خواستیم که مواردی که به ذهنش می‌رسد به ما بگویند. با استرماچونی جلسه‌ای خواهیم داشت و گزینه‌های خودمان را به او معرفی می‌کنیم تا روند بستن تیم به خوبی پیش برود. تاکنون با هیچ بازیکنی تمدید نکردیم.

مدیرعامل استقلال که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت درباره شرایط مالی این باشگاه اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر اساس برنامه توسعه ششم نمی‌تواند کمک کند. مجلس، وزارت ورزش را منع کرده و بودجه ما از طریق اسپانسر مشترک تأمین می‌شود. قول‌هایی داده شده که مطالبات ما از اسپانسر وصول شود که از آقای جهرمی تشکر می‌کنم./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

فرهاد مجیدی با تیم ملی امید فردا استارت می‌زند

 فرهاد مجیدی که به تازگی سرمربی گری تیم ملی امید را عهده دار شده است فردا اولین جلسه ...

آرزوی موفقیت علی کریمی برای فرهاد مجیدی

علی کریمی به انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید واکنش نشان داد.

غوغای فرهاد مجیدی؛ از حمله به وزیر ورزش تا اعتراض به عراقچی!

اگر چنین می‌شد فرهاد مجیدی می‌توانست گام اول را در تبدیل شدن به یک اسطوره ابدی در است...

نظر بهزاد غلامپور درباره سرمربی‌گری فرهاد مجیدی

بهزاد غلامپور معتقد است استقلال باید پنج سال به فرهاد مجیدی مهلت بدهد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news