اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
20 خرداد 1398 20 خرداد 1398
16:05 16:05

علت انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید چه بود؟

 مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: پس از جلسه‌ای که با تاج داشتیم، تصمیم بر این شد که مجیدی به تیم‌ملی امید برود. مجیدی استقلالی بوده و هست و هر دو طرف دوست داشتیم با هم کار کنیم ولی به خاطر منافع ملی این تصمیم گرفته شد.

توضیحات فتحی درباره فرهاد مجیدی و اتهام دلالی به شفر

به گزارش سلام نو، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم‌ملی فوتبال امید اظهار کرد: آقای مجیدی از سرمایه‌های استقلال است. ما علاقه‌مند به حضور او در استقلال بودیم و به همین خاطر به باشگاه آوردیمش. او تمایل به کار در استقلال داشت اما وقتی تاج درخواست کرد، برخلاف میل باطنی و با اینکه می‌خواستیم او در استقلال بماند، پس از جلسه‌ای که با تاج داشتیم، تصمیم بر این شد که مجیدی به تیم‌ملی امید برود. مجیدی استقلالی بوده و هست و هر دو طرف دوست داشتیم با هم کار کنیم ولی به خاطر منافع ملی این تصمیم گرفته شد.

او درباره حضور استراماچونی در ایران گفت: دستیاران او به ایران آمدند و امکانات باشگاه را خواهند دید. استراماچونی هم قراردادش امضا خواهد شد و در خدمت او هستیم. صحبت‌های نهایی با او انجام شده و قرارداد او دو ساله است.

مدیرعامل استقلال درباره سرنوشت شفر و اتهاماتی که به او وارد شد، توضیح داد: او زحمات زیادی برای ما کشیده و ممنون او هستیم. ما به لحاظ فنی نتوانستیم با او ادامه همکاری دهیم و امیدواریم حق و حقوق او از طریق فیفا حل شود. حواشی‌ای که به وجود آمده، حق شفر نیست و باید خاطره خوبی از استقلال در ذهنش بماند. ما مدارکی داریم و همانطور که قول دادیم با کم‌ترین هزینه، قرارداد او فسخ خواهد شد.

فتحی درباره مبلغ قرارداد استراماچونی گفت: قرارداد استراماچونی مبلغ معقولی دارد.

او در ادامه درباره فعالیت استقلال در فصل نقل و انتقالات بیان کرد: آقای مجیدی فهرستی به ما ندادند ولی خواستیم که مواردی که به ذهنش می‌رسد به ما بگویند. با استرماچونی جلسه‌ای خواهیم داشت و گزینه‌های خودمان را به او معرفی می‌کنیم تا روند بستن تیم به خوبی پیش برود. تاکنون با هیچ بازیکنی تمدید نکردیم.

مدیرعامل استقلال که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت درباره شرایط مالی این باشگاه اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر اساس برنامه توسعه ششم نمی‌تواند کمک کند. مجلس، وزارت ورزش را منع کرده و بودجه ما از طریق اسپانسر مشترک تأمین می‌شود. قول‌هایی داده شده که مطالبات ما از اسپانسر وصول شود که از آقای جهرمی تشکر می‌کنم./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

فرهاد مجیدی تماشاگر ویژه پدیده -فولاد

فرهاد مجیدی، سرمربی جوان تیم ملی فوتبال امید ایران این روزها حسابی در جنب و جوش است و...

کجای کار استقلال می لنگد؟

عملکرد ضعیف مدیران استقلال باعث شده تا این تیم این روزها اوضاع خوبی نداشته باشد. در ا...

واکنش استیلی به اختلافش با مجیدی

مدیرفنی تیم امید فوتبال ایران در رابطه با اختلاف با سرمربی این تیم گفت: من و فرهاد مج...

حضور فرهادی مجیدی در بازی فولاد-سپاهان

سرمربی تیم امید و آنالیزور این تیم برای دیدن بازی فولاد و سپاهان از نزدیک به ورزشگاه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news