اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
21 خرداد 1398 21 خرداد 1398
08:30 08:30

توافق دولت و مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان

 رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

خبر خوش آقای نماینده درباره افزایش حقوق کارمندان

به گزارش سلام نو، حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: چند روز گذشته جلسه ای  با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اجرای مصوبه مجلس برای افزایش حقوق ها داشتیم.

وی با بیان اینکه در این جلسه توافق شد تا جلساتی را در هفته جاری برای حل این مشکل برگزار کنیم، ادامه داد: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره اینکه قرار است برای اصلاح روند اجرای قانون در مجلس طرح یا استفساریه ای تدوین شود یا خیر؟ عنوان داشت: استفساریه یا طرح نیاز نیست تنها باید با دولت توافق کنیم تا روند اجرا اصلاح شود.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: طبق توافقی که با نوبخت داشتیم قرار بر این شد تا جلسه ای را نیز با رئیس سازمان امور استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظرات آنها را درباره اصلاح روند اجرای قانون دریافت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق ها نیز حل و فصل شود./خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

دولت مصوبه مجلس برای تخصیص ۱۴ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تأمین کالاهای اساس را اجرایی نکرده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود:  مشکل از خود ماست که در زمان تصویب لایحه بودجه...

لاریجانی: بی‌جا کرده‌اند که چنین حرفی می‌زنند/ قانون باید اجرایی شود

رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر کسی هر حرفی زد اینقدر روی آن حساب باز نکنید مگر ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news