اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 02 اسفند 1398
21 خرداد 1398 21 خرداد 1398
12:45 12:45

انتصاب رئیس پارک علم و فناوری همدان

دکتر محمدحسن‌ مرادی  به عنوان رئیس پارک علم و فناوری همدان منصوب شد.

انتصاب

به گزارش سلام نو، در حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر مرادی آمده است: "با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و فناوری همدان منصوب می‌شوید.

امید است با تعامل موثر با مدیریت استان و سایر دستگاه‌های اجرایی شرایط توسعه پارک و حل مشکلات پیش روی شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان را فراهم و روابطی موثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان به منظور بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری برقرار سازید.

از شما انتظار می‌رود با ارزیابی شرایط پارک علم و فناوری همدان به ارتقای جایگاه آن اهتمام ورزید و زمینه بهبود کمی و کیفی خدمات، توسعه کسب و کار موسسات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه‌ای را در بخش خصوصی و غیردولتی ایجاد کنید. مشارکت و ایفای نقش موثر در اصلاح زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه، همکاری با نقش‌آفرینان اصلی زیست‌بوم از دیگر موضوعات مهمی است که توجه جناب‌عالی و همکاران در پارک علم و فناوری همدان را می‌طلبد.

ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید".

بر اساس اعلام وزارت علوم، دکتر محمد حسن مرادی متولد سال ۱۳۴۶ در نوشهر و عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه بوعلی سینای همدان است.

وی دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه‌های صنعتی شریف و تربیت مدرس گذرانده و دکترای خود را از دانشگاه استراسکلاید اسکاتلند اخذ کرده است.

دکتر مرادی چاپ بیش از ۷۰ مقاله در نشریات علمی معتبر بین‌المللی و داخلی، چاپ بیش از ۵۰ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی و داخلی، راهنمایی بیش از ۱۵۰ دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و تألیف ۲ جلد کتاب را در کارنامه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود دارد.

وی در سال ۱۳۹۶ به عنوان دانشمند ISI و جزو یک درصد افراد با بالاترین ارجاعات (بیشتر از ۲۵۰۰ ارجاع در google scholar ) منتخب بوده و همچنین موفق به دریافت ۶ جایزه علمی منطقه‌ای و انجمن‌های علمی بین‌المللی شده است.

از سوابق مدیریتی و اجرایی وی می‌توان به رئیس و مسوول راه‌اندازی دانشگاه صنعتی همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۷)، مسوول راه‌اندازی پارک علم و فناوری همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۵)، عضو هیات مدیره نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی شهید مفتح (۱۳۹۴ تاکنون) و عضو گروه تخصصی مرکز رشد فناوری اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر مجید کزازی، رئیس سابق پارک علم و فناوری همدان در زمان تصدی مسوولیت این پارک قدردانی کرد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

وزیر علوم برای فعالیت پردیس‌های دانشگاهی شرط گذاشت

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، از مرکز نظارت خواست تا شاخص‌های ارزیابی پردیس‌ها را تعیین...

رتبه علمی ایران در جهان

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ایران رتبه ۱۵ را در جایگاه علمی جهان دار...

معرفی سرپرست جدید دانشگاه شهید بهشتی

 استعفای دکتر حسن صدوق از ریاست دانشگاه شهید بهشتی مورد پذیرش دکتر منصور غلامی، وزیر ...

عضویت وزیر علوم در شورای اجتماعی کشور

  وزیر علوم به عضویت شورای اجتماعی کشور درآمد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news