اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
08:55 08:55

تصادف موتور با قطار مسافربری/ 2 نفر کشته شدند

 مدیرکل راه آهن شمال شرق از تصادف یک دستگاه   موتور سیکلت با قطار مسافربری خبر داد.

حادثه قطار جان ۲ شاهرودی را گرفت/ تصادف موتور با قطار مسافربری

به گزارش سلام نو، فرشاد زادخور   ضمن تائید حادثه برخورد قطار با موتورسیکلت در شاهرود، بیان کرد: شامگاه سه شنبه یک راکب موتور برقی به همراه یک سرنشین در محدوده شهرک نوین در راهبند جاده و ریل قطار دچار حادثه شد و هر دو نفر راکب موتور در دم جان باختند.

وی افزود: راکب موتورسیلکت وقتی به تقاطع قطار می‌رسد که میله‌های راه بند پایین بوده و هشدار برای تردد قطار را مشاهده می‌کند اما اصرار به عبور با وجود میله‌های مسدود کننده راه متأسفانه موجب تصادف او با قطار می‌شود.

مدیرکل راه آهن شمال شرق (۱) بیان کرد: راکبان موتورسیکلت به هوای عبور از ریل تا زمان رسیدن قطار بوده که متأسفانه دچار حادثه و در دم جان می بازد .

زادخور بیان کرد: این افراد میله‌ها و هشدارهای تردد قطار را متأسفانه نادیده گرفته اند .

وی افزود: یکی از تأکیدات راه آهن همیشه در تقاطع‌های جاده و ریل حفظ امنیت مردم بوده و در این راستا نیز تلاش و تمهیدات لازم را صورت داده است اما بعضاً بی توجهی به اقدامات ایمنی منجر به حوادثی این چنین می‌شود.

راه آهن تمهیدات لازم همچون ایجاد زیرگذر برای عبور ایمن وسایل نقلیه را در منطقه تقاطع ریل و جاده شهرک نوین شاهرود اتخاذ کرده اما عدم تملک زمین‌های اطراف از سوی فرمانداری شاهرود موجب شده هنوز این طرح اجرایی نشود و مردم مجبور شوند از روی ریل عبور کنند./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news