اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 30 خرداد 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
11:30 11:30

امروز و فردا؛ گرد و خاک زابل و خوزستان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی  اعلام کرد:  احتمال وقوع گرد و خاک در جنوب غرب کشور به‌ویژه در استان خوزستان و   زابل طی امروز و فردا وجود دارد.

گردوخاک

به گزارش سلام نو، احد وظیفه اظهارکرد: براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، امروز(۲۲ خردادماه) در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: از فردا تا یکشنبه آینده (۲۳ تا ۲۶ خردادماه) در برخی نقاط استان‌های واقع در نوار شمالی در ساعات بعد از ظهر رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهارکرد: امروز (۲۲ خردادماه) در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل و از بعد از ظهر امروز طی روز آینده در جنوب غرب کشور در استان خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه با اشاره به این‌که امشب هوای تهران صاف تا کمی ابری است، گفت: فردا ( ۲۳ خردادماه) آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. در این روز دمای تهران در گرمترین زمان به ۳۶ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۴ درجه سانتیگراد می‌رسد همچنین پس فردا (۲۴ خردادماه) آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و کمترین دمای ۳۴ و ۲۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

غلظت ذرات معلق در هوای زابل به 9 برابر حد مجاز رسید

با شدت گرفتن سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان واقع در شمال استان سیستان و بلو...

وقوع پدیده گرد و خاک در جنوب غرب ایران

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی  از وقوع پدیده گرد و خاک در جنوب غرب ایر...

ذرات معلق در هوای زابل 7 برابر حد مجاز است

وزش باد با سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به بیش از ۷ ب...

هشدار سریع سازمان هواشناسی به وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news