اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
13:04 13:04

فوت یکی از دستیاران ارتوپدی در هنگام کشیک صحت ندارد

روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در مورد فوت یکی از دستیاران ارتوپدی بیانیه ای صادر کرد.

 

 

بیانیه

به گزارش سلام نو، در متن این بیانیه آمده است: «ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر رسول قادری دستیار معزز ارتوپدی این مجتمع، به خانواده آن عزیز از دست رفته و جامعه پزشکی کشور، به آگاهی می رساند درگذشت مرحوم دکتر قادری در زمان مرخصی و در شهرستان محل اقامت خانوادگی ایشان رخ داده است. آخرین کشیک و حضور ایشان نیز در بیمارستان دوشنبه ۱۳/۳/۹۸ بوده؛ در حالیکه تاریخ درگذشت ایشان ۱۶/۳/۹۸ می‌باشد. لذا اخبار منتشر شده در خصوص درگذشت ایشان حین کشیک و در نتیجه کشیک‌های سخت و طاقت فرسای اعمال شده صحت ندارد.

روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی فرصت را مغتنم دانسته اعلام می دارد، اگر چه قبولی و تحصیل در رشته ی پزشکی و به خصوص دوره های تخصص نیازمند تلاش های مجدانه و مطالعه و کوشش بسیار است؛ اما برنامه های آموزشی در نظر گرفته شده مطابق با کوریکولوم های آموزشی تدوین شده و مطابق با شرایط آموزشی و درمانی دانشگاه است.

در پایان یاد و خاطره تلاش‌های بی‌شائبه دکتر رسول قادری، پزشک فرهیخته، مهربان و اخلاق مدار و خدمت رسانی صادقانه ایشان به بیماران این مجتمع بیمارستانی را گرامی می داریم و امیدواریم روح بلند آن عزیز سفرکرده غریق آرامش و رضوان الهی باشد.»/ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news