اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 29 تیر 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
21:39 21:39

پوگبا از فتح لیگ برتر با سولسشر گفت

پل پوگبا بازیکن فرانسوی شیاطین سرخ معتقد است با  اوله گونار سولسشر می تواند به قهرمانی با این تیم برسد.

به گزارش سلام نو، اوایل فصل برای پوگبا کابوس وار گذاشت اما بعد از اخراج ژوزه مورینو و ورود اوله گونار سولسشر به رختکن یونایتد، فصل حداقل برای ستاره فرانسوی فوق العاده ادامه یافت و او تنها بازیکنی جز ستاره های سیتی و لیورپول لقب گرفت که در تیم منتخب فصل لیگ برتر جای گرفته است.

پل پوگبا گفت: "اوله گونار سولسشر همیشه خوشحال بوده، لبخند بر لب داشته و باعث شادی دیگران نیز می شود. من سولسشر را برای مدت طولانی است که شناخته ام و رابطه بسیار خوبی با او دارم و حتی زمانی که من در یوونتوس بازی می کردم نیز ما یکدیگر را ملاقات کردیم.

سولسشر یک شخص بسیار خوب بوده که با بازیکنان رابطه مطلوبی دارد و به آنها بسیار نزدیک است. وقتی سولسشر سرمربی یونایتد شد، اولین چیزی که به ما گفت این بود که لذت بردن از فوتبال باید در دستور کار شما قرار گیرد.

این تنها چیزی بود که سولسشر به ما گفت و ما نیز سعی کردیم همین کار را انجام دهیم. اواخر فصل شرایط خوب نبود اما من فکر می کنم مصدومیت های بازیکنان روی نتایج تاثیر گذاشت. ما هنوز در حال یادگیری، رشد و تلاش برای بازگشت به جمع تیم های برتر هستیم. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان بازی کنیم و در لیگ برتر قهرمان شویم و این هدف باشگاه بوده و هدف از بازگشت سولسشر نیز همین بوده است."/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

نظر سرمربی شیاطین سرخ درباره نبود لوکاکو

اوله گنار سولسشر دلیل عدم حضور لوکاکو در تمرینات منچستر را مصدومیت او در تمرینات دانس...

مسیر انتقال پوگبا به رئال دشوارتر شد

مدتهای زیادی است شایعات پیرامون انتقال پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد به تیم های...

پوگبا: من حرفی ندارم / سولسشر: درباره کاپیتانی بعدا حرف می‌زنیم

در حالی که همه منتظر مصاحبه پل پوگبا بودند او اعلام کرد حرفی برای گفتن ندارد تا همه د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news