اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 27 شهریور 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
22:26 22:26

نفرین چلسی برداشته نمی‌شود

مدیران چلسی امیدوار بودند بتوانند با حکم دادگاه عالی ورزش به پنجره نقل و انتقلات برگردند ولی تا اینجا آن هم حداقل پنجره تابستانی را ازدست داده‌اند.

به گزارش  سلام نو، مدتی قبل فیفا اعلام کرد باشگاه چلسی به دلیل تخلفات در جذب بازیکن، دو پنجره متوالی شامل تابستان امسال و ژانویه 2020، قادر به خرید بازیکن جدید نخواهد بود تا شرایط برای این باشگاه دشوار شود.

مدیران چلسی امیدوار بودند با درخواست تجدیدنظر، این حکم تغییر یافته و یا حداقل برای مدتی معلق شود تا آنها بتوانند بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنند، اما CAS امروز لیست موارد که قرار است تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی بررسی کند را منتشر کرد و در آن اثری از پرونده چلسی دیده نمی شد.

در لیست 18 مورد منتشر شده از سوی CAS که از امروز 12 ژوئن آغاز شده  و تا تاریخ 14 آگوست به طول می انجامد، پرونده چلسی نیست و حتی اگر بعد از آن مقطع، اولین نوبت مربوط به این باشگاه بوده و حکم تعلیق یا کاهش محرومیت نیز صادر شود، دیگر فصل تابستانی نقل و انتقالات بسته شده است.

این در حالیست که چلسی اخیرا بهترین بازیکن خود یعنی ادن هازارد را از دست داده و با توجه به احتمال بالای جدایی مائوریتسیو ساری، باید دید کدام سرمربی حاضر است هدایت چلسی را در این شرایط بر عهده گیرد. البته چلسی موفق شد کریستن پولیسیچ را در همان اواسط فصل قبل جذب کند و این وینگر آمریکایی تنها خرید تابستانی آبی های لندن به شمار می آید.

اخبار مرتبط

icon news

هت‌تریک تامی آبراهام برابر ولورهمپتون

تامی آبراهام در زمین ولورهمپتون برای چلسی هت تریک کرد و در همین بازی به اشتباه یک گل ...

لمپارد؛ هر روز بدتر از دیروز

فرانک لمپارد روزهای خوبی در چلسی ندارد و حالا بعد از کسب امتیازهای غیر قابل قبول از ا...

لمپارد باز هم طعم برد را نچشید

چلسی در دیدار مهم خود در خانه به دیدار لسترسیتی رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به...

چلسی 1 لسترسیتی 1/ تداوم ناکامی آبی پوشان

شاگردان فرانک لمپارد در دومین هفته از لیگ برتر انگلیس با نتیجه یک بر یک در برابر لستر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news