اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 27 شهریور 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
23:35 23:35

ماجرای گفت‌وگوی جعلی علیه مهناز افشار چیست؟

مهناز افشار و همسرش ( یاسین رامین)

مهناز افشار و همسرش ( یاسین رامین)

به گزارش سلام نو، مهناز افشار - بازیگر سینمای ایران- نسبت به انتشار یک گفت‌وگوی جعلی که در آن اعتراف می‌کند برای حمایت از مسائل زنان از برخی افراد و جریان‌ها پول گرفته است، واکنش نشان داد. او در متنی با تیتر «امروز از آن روزهایی است که بقول قدیمیا از در و دیوار برات می‌بارد» تاکید کرد که حق شکایت از کانال‌های منتشر کننده این اخبار زرد را برای خود محفوظ می‌دارد.

او در کانال تلگرامی‌اش نوشته است: «تازه از یادداشتم به بهانه آزادی زکا و پاسخ به ادعای صبا آذرپیک فراغت حاصل کرده بودم که خبر رسید در«بولتن ویژه خبری» و «آنتی نفوذ قم» و نیز«شبکه ایران زنان» البته با هشتگ خیانت!، که ناسلامتی یک زمانی خود ما هم از دست‌اندرکارهای آن شبکه در ائتلاف اسلامی زنان بودیم! گفت‌وگوی مهناز افشار با یکی از حامیانش! درج شده که ساختگی و جعلی بودن از سر و روی آن می‌بارد و یکی از محورهای آن اشاره به این موضوع دارد: «اینکه من از اصلاح‌طلبان پول گرفتم که توییت بزنم یا در صفحات چیزی برای آنها بنویسم دروغ است و من فقط برای حمایت از مسایل زنان چند بار از خانم مولاوردی پول گرفتم که مبالغ آن زیر یک میلیارد تومان است!»
اولا- طبق اصل حقوقی«البینه علی المدعی»، از ارائه هر گونه مدرک و سند که دال بر پرداخت حتی یک‌ ریال باشد و انتشار آن در فضای مجازی بشدت استقبال می‌کنیم.
ثانیا- به احتمال قریب به یقین این ادعا برای خنثی کردن خبر مربوط به لو رفتن فهرست دریافتی‌های توییت‌های ۴۰هزار تومانی علیه دولت و چهره‌های مردمی طراحی شده که مصداق بارز «از قیاسش خنده آمد خلق را» محسوب می‌شود. نه مهناز افشار به این پول‌ها نیاز دارد و نه مولاوردی به این توییت‌ها!
ثالثا- حق شکایت و پیگرد قضایی از کانال‌های زرد و کانال‌های بازنشر دهنده ادعاهای سراسر کذبشان برای طرفین ماجرا البته محفوظ است./بهار

اخبار مرتبط

icon news

مهناز افشار روی پرده سینماهای اروپا

فیلم «آشفته‌گی»  ساخته فریدون جیرانی و بازی مهناز افشار قرار است از ۱۱ اکتبر در اروپا...

بازگشت مهناز افشار به پرده سینما

 فیلم سینمایی «شاه کش» با بازی مهناز افشار در آستانه اکران قرار دارد و نخستین پوستر ا...

مهناز افشار: عکسهای بیحجاب من سرقتی است/ نمی خواهند به ایران بازگردم

بازیگر سینمای ایران درباره انتشار عکس های بی حجاب خود در اینترنت گفت: اینها عکس هایی ...

بلک لیست‌های صدا و سیما همچنان به روز می‌شود

می توان نگاه دیگری هم به واژه ممنوع التصویری داشت. نگاهی گذرا به ممنوع التصویری در هم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news