اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 30 خرداد 1398
23 خرداد 1398 23 خرداد 1398
15:30 15:30

نیروهای حشد شعبی روند اتفاقات نه فقط در عراق بلکه در کل جهان را تغییر داده است

نائب رئیس هیئت حشد شعبی عراق به آیت الله سیستانی پیامی ارسال کرد.

 آیت‌الله سیستانی

به گزارش سلام نو، ابومهدی المهندس، نائب رئیس هیئت حشد شعبی عراق امروز (پنج‌شنبه) در پیامی خطاب به آیت‌الله سید علی سیستانی، مرجع عالی قدر شیعیان ضمن اشاره به پیروزی بزرگ نیروهای حشد شعبی در مبارزه با تروریسم و افراط‌گرایی که با استقبال از فتوای جهاد کفایی آیت‌الله سیستانی داوطبانه به میدان مبارزه با داعش قدم گذاشتند، گفت: نیروهای حشد شعبی روند اتفاقات نه فقط در عراق بلکه در کل جهان را تغییر داده و تمامی توطئه‌های خارجی و داخلی را در هم شکستند؛ توطئه‌هایی که هدف از آنها شکست عراق بود، ما اکنون پیشگام کشورهایی هستیم که تروریسم و افراط‌گرایی که داعش نماد آن است را شکست دادند و با فتوای جهاد کفایی با سلاح ایمان و روحیه جانفشانی برای میهن، پا در شدیدترین و خشن‌ترین درگیری‌ها گذاشتند. ما شبانه روز برای حفظ اتحاد و یکپارچگی عراق جنگیدیم و در این مدت از توصیه‌های شما استفاده کردیم.

المهندس در ادامه تاکید کرد: ما برای حفظ مقدسات‌مان که دشمنان قصد ضربه زدن به آنها را داشتند، مبارزه کردیم و در نهایت بر افراط‌گرایی پیروز شدیم و در حالیکه همه جهان اطمینان داشتند که عراق سقوط می‌کند، مژده پیروزی دادیم.

نائب رئیس هیئت حشد شعبی عراق در ادامه بر پایبندی نیروهای حشد شعبی به ادامه راه جهاد، پایداری و فداکاری تاکید کرد.

مرجعیت دینی عراق در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۴ از تمامی کسانی که توان به دست گرفتن اسلحه و مبارزه با تروریست‌ها را داشتند، خواست داوطلبانه درکنار نیروهای امنیتی قرار گرفته و با داعش مقابله کنند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

کشته شدن 35 داعشی در حملات نیروهای عراقی در خاک سوریه

در حملات توپخانه ای نیروهای عراقی در خاک سوریه 35 تن داعشی کشته شدند.

جزئیات سند «چارچوب امنیتی و سیاسی» گفت‌وگوهای صلح یمن/ تحرکات جدید آمریکایی‌ها برای سیطره بر مرز عراق و سوریه

منابع وابسته به حشد شعبی از احداث ۸ مقر جدید نیروهای آمریکایی در استان الانبار خبر دا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news